Ekran ramowy Adeo Plano Curved 300x226 cm (4:3)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Ref White Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey Cena netto: Cena brutto:
Helios White Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Ekrany projekcyjne ramowe najwyższej jakości przeznaczone do trwałego zawieszenia, dedykowane w szczególności do kina domowego. Konstrukcja z profilami odbijającymi światło pod kątem 45%, przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Profil ekranu w kształcie łuku.

 

Promień łuku ekranu jest indywidualnie obliczany i optymalnie wykonany dla każdego rozmiaru ekranu. Taka budowa wpływa na znaczną poprawę jednorodności obrazu na całym obszarze roboczym. Rozwiązanie to umożliwia, również w połączeniu z powierzchnią Helios White/Grey, idealną projekcję w formacie 2.35:1 (21:9). Dzięki profilowi ekranu udało się wyeliminować straty światła na krawędziach bocznych, które zwykle występują w ekranach  o takim formacie i nie zakrzywionych profilach. Do tej pory przy zastosowaniu powierzchni z wyższym współczynnikiem gain jak w powierzchniach typu Helios było to trudne do osiągnięcia.

 

Czarny aksamit jest nie tylko elegancki, ale także zwiększa percepcję kontrastu. Aksamit jest nakładany w drodze specjalnego procesu: profil pokrywany jest cienką warstwą gorącego, klejącego płynu a następnie profile wkładane są do specjalnego urządzenia, gdzie aksamit jest nakładany na profile za pomocą pola elektromagnetycznego, które umożliwia perfekcyjną orientację każdego pojedynczego włosa.


Ekran może być instalowany na ścianie za pomocą systemu uchwytów mocujących, schowanych za profilem. Materiał projekcyjny jest przymocowany do profilu za pomocą gumek, które zapewniają idealnie płaską powierzchnię.


Ekran Plano Curved z czarnym aksamitnym wykończeniem stanowi prawdziwe "dzieło sztuki" wśród ekranów produkowanych przez Adeo Screen i jest produktem właściwym dla klientów, pragnących w ich domach produktów o najwyższym standardzie wykończenia.


Możliwość montażu:

- ścienna

 

Możliwość personalizacji - PSS (Personal Screen System).

- PSS to system umożliwiający personalizację ekranów zgodnie ze specyficznymi oczekiwaniami klientów.

 

Personalizacja wymiarów:

-wysokość

-szerokość


Rodzaje powierzchni projekcyjnych (opis w załączniku):
- Vision White

- Vision White Pro

- Reference White

- Reference Grey

- Helios White

- Helios Grey

- VisionAcoustik


Pokrycie ramy aksamitem: opcjonalnie

 

Gwarancja: 24 miesiące.


Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny Adeo Basic 250x250 cm format 1:1 Cena brutto: 3619.30 PLN
Ekran elektryczny Adeo Rugby Pro Tensio Classic 162x69 (21:9) Cena brutto: 3786.96 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Rear Elastic Bands 484x303 cm (16:10) Cena brutto: 5404.93 PLN
Ekran elektryczny Adeo wielkoformatowy MaxOne 650x277 cm (21:9) Cena brutto: 14418.86 PLN
Ekran elektryczny Adeo Rugby Plus BE 190x119 (16:10) Cena brutto: 3829.78 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.