Ekrany projekcyjne Adeo Big One - nowość
05.03.2024

Ekrany projekcyjne Adeo Big One - nowość

Adeo Screen to jeden z największych producentów ekranów projekcyjnych w Europie. Fabryka Adeo znajduje się w Polsce w Złotoryi i to stąd ekrany wysyłane są na cały świat. Każdy ekran Adeo jest produkowany pod konkretne zamówienie, dlatego też może być on dowolnie spersonalizowany pod względem rozmiaru, formatu, sterowania.

 

W ofercie Adeo znajdziemy ekrany rozwijane elektrycznie, ekrany ramowe oraz akcesoria związane z ekranami czyli systemy montażu i sterowania.
 

Wraz z nowym cennikiem Adeo wprowadziło do oferty nowy model ekranu elektrycznego wielkoformatowego – Adeo Big One. Jest to ekran elektryczny do montażu ściennego i sufitowego. Ekran ten może być wyprodukowany w szerokości od 700 do 850 cm. Dostępne formaty obrazu: 4:3, 16:10, 16:9. W ekranie może być zastosowana powierzchnia Vision White, oraz powierzchnie perforowane Vision Macro Acoustik oraz Vision Acoustik. Ekran Big One produkowany jest w białej kasecie, nie ma możliwości personalizacji z czanymi ramkami. Istnieje za to możliwość spersonalizowania strony montażu silnika oraz rodzaju wysuwu powierzchni projekcyjnej ( wysuw przedni lub tylny).
 

               Adeo wprowadziło również nowe powierzchnie projekcyjne. Są to materiały mikro perforowane, akustycznie transparentne, Ambient Grey 2 Acoustik, Reference White 2 Acoustik oraz Reference Grey 2 Acoustik. Wszystkie te powierzchnie projekcyjne stosowane są w przypadku, kiedy za ekranem znajdują się głośniki. Montowane są głównie w ekranach ramowych, jak również w niektórych ekranach elektrycznie rozwijanych, stosowanych do kina domowego i w salach konferencyjnych.
 

Miło nam również Państwa poinformować, że nowy cennik producenta nie oznacza podwyżek. Wręcz przeciwnie niektóre ceny ekranów ramowych z serii Plano zostały obniżone. 
 

 

Szukasz  ekranu do kina domwego ?

Szukasz ekranu do sali konferencyjnej ?

Szukasz ekranu do szkoły ?

 

Potrzebujesz rady jak dobrać ekran do projektora ?

 

napisz : biuro@abcprezentacji.pl lub zadzwoń : 22 848 15 01


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.