Nowe projektory Benq już dostępne
17.05.2023

Nowe projektory Benq już dostępne

Benq jest jednym z wiodących producentów sprzętu prezentacyjnego tj. projektorów, wyświetlaczy wielkoformatowych, monitorów interaktywnych oraz urządzeń do prezentacji bezprzewodowej.
 

Wprowadziliśmy do oferty cztery modele projektorów Benq do prezentacji z serii Smart. Projektory te charakteryzują się ciekawą funkcjonalnością tj. wbudowanym systemem operacyjnym. Trzy z nich mają wbudowany system Android, jeden jest wyposażony fabrycznie w system Windows 11 IoT Enterprise.
 

Projektory wyposażone w Androida to EW600, EH600 i EW800ST. Modele te różnią się od siebie głównie rozdzielczością. EW600 i EW800ST mają rozdzielczość wxga, BenQ EH600 charakteryzuje się rozdzielczością full hd. Model EW800ST dodatkowo wyposażony jest w obiektyw krótkoogniskowy. Wbudowany w projektory system Android umożliwia korzystanie z nich bez użycia zewnętrznego komputera. Za pomocą wbudowanych w projektor aplikacji możemy przeglądać internet, odtwarzać pliki  MS Office. Możemy również połączyć projektor z dowolnym urządzeniem mobilnym i wyświetlać prezentacje bezprzewodowo. Dodatkowo za pomocą aplikacji Smart Control możemy sterować projektorem i aplikacjami w nim zainstalowanymi za pomocą naszego smartfona.


 

Projektor Benq EH620 jest wyposażony fabrycznie w system Windows 11 IoT, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem dla firm przeznaczonym do mniejszych sal konferencyjnych. Urządzenia ma preinstalowane najpopularniejsze aplikacje biznesowe do wideokonferencji typu Google Met, Skype, Zoom czy TeamViewer Meeting, dzięki czemu bez dodatkowego komputera po podłączeniu kamery i mikrofonu możemy przeprowadzać spotkania online. Projektor ma również wbudowaną możliwość wyświetlania treści bezprzewodowo z urządzeń mobilnych za pomocą funkcji Miracast, Google Cast i Benq InstaShare.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.