Ekrany ramowe Adeo, czyli idealne kino w domu
19.11.2023

Ekrany ramowe Adeo, czyli idealne kino w domu

Adeo Screen to jeden z najprężniej działających producentów ekranów w Polsce. Firma ta ma w swojej ofercie ekrany dedykowane na rynek konsumencki jak i produkty przeznaczone na rynek profesjonalny. W szerokiej ofercie producenta znajdują się ekrany elektryczne i ramowe. Dedykowane do kina domowego ekrany ramowe tego producenta to modele Plano, Prestige oraz FrameLess.
 

Adeo Plano to podstawowy model ekranu do kina domowego. Rama w tym ekranie wykonana jest z aluminium które jest malowane proszkowo na kolor czarny, może być również pokryta opcjonalnie czarnym aksamitem. Ekrany Plano mogą być wyprodukowane w formatach: 4:3, 16:10, 16:9, 21:9 i 2.40. W ekranie możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne począwszy od Vision White poprzez materiały dedykowane do kina domowego z serii Reference. Ekrany Plano dostępne są w różnych rozmiarach, od 180 cm do 300 cm szerokości. Ekran ten może być również wyprodukowany w wersji zakrzywionej- Plano Curved.
 

Adeo Prestige to kolejny model ekranu ramowego Adeo. Ekran ten charakteryzuje się ultra smukłą ramką o szerokości 10 mm, oraz sprężynowym systemem montażowym, który zapewnia prawidłowe napięcie materiału. Ekran dostępny jest w różnych formatach i rozmiarach, od 200 do 400 cm szerokości. Ramka w kranie może być również pokryta opcjonalnie czarnym aksamitem. Do ekranu można również zakupić opcjonalny zestaw LED do podświetlenia ramy ekranu na wybrany kolor podczas projekcji.

 

ekran adeo do kina domowego
 

Ostatnim ekranem ramowym z oferty producenta, który możemy zastosować w kinie domowym jest Adeo FrameLess. Jest to ekran w którym rama pokryta jest materiałem projekcyjnym. Dzięki temu mamy wrażenie, że ekran ten po zamontowaniu na ścianie tworzy z nią jedną powierzchnię. Ekran dostępny jest w różnych formatach i rozmiarach i może mieć nawet 700 cm szerokości. W ekranie możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne począwszy od Vision White poprzez materiały dedykowane do kina domowego z serii Reference. Ekran ten może być również wyprodukowany w wersji zakrzywionej- FrameLess Curved.

Ekrany ramowe Adeo Screen to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują eleganckiego i funkcjonalnego ekranu projekcyjnego. Oczywiście ekran to nie wszystko, do ekranu musimy dokupić odpowiedni projektor.

 

ekrany adeo kino domowe jak wybrac

 

Do ekranów ramowych marki Adeo możemy polecić poniższe projektory laserowe marki Optoma. W tej chwili są one sprzedawane w promocji z bonem sklepów Sephora/ Douglas o wartości 200 PLN

 

Optoma UHZ50 4K to laserowy projektor do kina domowego. Wysoka jasność 3000 lumenów oraz imponujący kontrast 2 500 000 :1 sprawia że jest to idealny model dla klientów poszukując modelu laserowego w przystępnej cenie. Oczywiście projektor wyświetla obraz w rozdzielczości 4K. Projektor ma wbudowany dostęp do wybranych aplikacji typu Netflix, YouTube czy Spotify.

 

Optoma UHZ45 to laserowy projektor do kina domowego, wyświetlający obraz w rozdzielczości 4k. Wysoka jasność 3800 lumenów oraz duży kontrast 2 000 000 :1 sprawia, że jest to idealny model dla klientów poszukując modelu laserowego w przystępnej cenie.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.