Ekopracownia - zielone serce szkoły - bezpłatne doradztwo
15.03.2023

Ekopracownia - zielone serce szkoły - bezpłatne doradztwo

Rusza projekt Ekopracownia – zielone serce szkoły dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski. Placówki będą mogły pozyskać do 75 tys. zł na utworzenie i wyposażenie sal edukacyjnych.
 

Jak poinformowało Ministerstwo Klimatu i Środowiska na terenie każdego powiatu powstaną co najmniej dwie pracownie szkolne – przyrodnicza oraz dotycząca odnawialnych źródeł. Łącznie ma być utworzonych 760 nowych pracowni.
 

Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe mogą pozyskać:
do 50 tys. zł na stworzenie lub wyposażenie pracowni przyrodniczej
do 75 tys. zł na pracownię dot. odnawialnych źródeł energii.
 

Zgodnie z harmonogramem konkursu, najpóźniej do końca maja 2023 roku z wybranymi placówkami zostaną podpisane umowy, a na początku czerwca rozpoczną się prace wykonawcze.

W ramach programu szkoły mogą wnioskować o zakup m.in. sprzętu audio -video , w tym monitorów dotykówych, projektorów, wizualizerów, oprogramowania.

Dofinansowanie wynosi do 90% (lub 95% w przypadku gmin, których co najmniej 10% powierzchni stanowi teren parku narodowego) .

 

Oto przykładowe zestawy, które można zakupić w ramach tego projektu w abcprezentacji.pl.

Świadczymy również bezpłatne doradztwo przy konfiguracji zestawów pod potrzeby indywidualne każdej szkoły.

 

ZESTAW  EKOPRACOWNIA 1 - wartość 68.000 brutto

 

- Monitor interaktywny Newline ELARA 75"  x1

- Monitor interaktywny Newline FLEX 27" x1

- Labdisc Fizyka x2

- Labidsc Środowisko x2

- Labdisc Uniwersalny x2

- Labdisc BioChem x2

- wizualizer EPSON ELPDC21 x2

- oprogramowanie MozaBook Classroom - 5 lat

 

ZESTAW EKOPRACOWNIA 2 - wartość ok. 49.000 brutto

 

- Monitor interaktywny AVTEK TS7 LITE 75"  x1

- Monitor interaktywny Ideao Hub 24" x1

- Labdisc Fizyka x2

- Labidsc Środowisko x2

- Labdisc Uniwersalny x2

- Labdisc BioChem x2

- wizualizer EPSON ELPDC07 x2

- oprogramowanie MozaBook Classroom - 2 lata

- drukarka 3D MakerBot Method - 1 szt.

 

ZESTAW EKOPRACOWNIA 3 - wartość 46.000 brutto 

 

- Monitor interaktywny Ideao Hub 24" x1

- PROJEKTOR LASEROWY UST EPSON EB-735F - 1 szt

- Tablica interaktywna AVTEK TT-Board 90 PRO - 1 szt

- Mobilne laboratorium cyforowe Einstein Tablet+3 - 2 szt.

- pakiet czujników Biologia

- pakiet czujników Chemia

- pakiet czujików Fizyka

- pakiet czujników Przyroda

- wizualizer EPSON ELPDC07 x2

- oprogramowanie MozaBook Classroom - 2 lata

- drukarka 3D MakerBot Method - 1 szt.

 

Świadczymy również bezpłatne doradztwo przy konfiguracji zestawów pod potrzeby indywidualne każdej szkoły.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.