Ekrany projekcyjne - duże formaty - pełna personalizacja
05.09.2023

Ekrany projekcyjne - duże formaty - pełna personalizacja

Ze względu na swój rozmiar, ekrany wielkoformatowe dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach o dużej przestrzeni, gdzie każdy z odbiorców będzie dokładnie widział wyświetlany na nich obraz. Ekrany wielkoformatowe zaczynają się od szerokości ok. 300 cm aż do 25 metrów. 

 

Wyróżniamy ekrany elektrycznie rozwijane np. ekran Adeo Basic, ekrany ramowe w ramie np. ekran Adeo Frame Pro lub ramowy bez ramki Adeo Frame Less, ramowy zaokrąglony Adeo Frame Less Curved , ekrany elektryczne do zabudowy Adeo Max Inceel lub ekrany elektryczne z napinaczami Adeo Max Inceel Tensio.
 

 

Ekrany wielkoformatowe można wyposażyć w czarną ramkę dookoła obszaru, na którym wyświetlany jest obraz. Daje to lepszy kontrast i odbiór projekcji. W przypadku ekranów elektrycznych istnieje możliwość wyposażenia ekranu w sterowanie radiowe na pilota, a także instalacji przycisku naściennego za pomocą którego rozwija się ekran. Kolejną opcją jest możliwość produkcji ekranu z dodatkowym czarnym pasem o góry. Czarny top może posiadać różne wysokości. Zastosowanie to znajdzie swoje miejsce w wysokich pomieszczeniach. Przy dużych formatach zalecamy zakup ekranu z napinaczami, daje to gwarancje zawsze idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej.

 

ekrany adeo do auli , ekrany do sali konferencyjnej
 


 

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór powierzchni projekcyjnych, a każdy ekran możemy spersonalizować i wyprodukować pod zamówienie. Do wyboru jest wiele formatów takich jak: 4:3, 16:9, 16:10, 21:9, 1:1. Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość oferowanych produktów, współpracujemy z najlepszymi producentami takimi jak ADEO czy KAUBER.
 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.