Ekrany Adeo i projektory BenQ - kino domowe w zasięgu ręki
04.06.2024

Ekrany Adeo i projektory BenQ - kino domowe w zasięgu ręki

Szukasz idealnego zestawu do kina domowego, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas seansów filmowych? Adeo i BenQ mają dla Ciebie propozycję, która spełni Twoje oczekiwania!

 

Dlaczego warto wybrać zestaw  ekran Adeo i projektor BenQ?
 

 • Doskonała jakość obrazu: Projektory BenQ oferują wysoką rozdzielczość 4K, żywe kolory i bogate detale, dzięki czemu poczujesz się jak w prawdziwym kinie.
   
 • Elektryczny ekran projekcyjny Adeo Rugby Pro: W zestawie z projektorem możesz również kupić elektryczny ekran projekcyjny Adeo Rugby Pro, który zapewni Ci komfortowe oglądanie filmów.
   
 • Długa żywotność: Projektory BenQ są wyposażone w wydajne źródła światła LED, które zapewniają długą żywotność i niskie koszty eksploatacji.
   
 • Łatwość użytkowania: Obsługa projektorów BenQ jest prosta i intuicyjna.


   

Jaki projektor BenQ wybrać?
 

Przedstawiamy cztery modele projektorów BenQ, które sprawdzą się idealnie w kinie domowym:
 

 • W4000i: Ten nowy model z ledowym źródłem światła oferuje jasność 3200 lumenów i rozdzielczość 4K. Technologia CinematicColor i HDR PRO gwarantują doskonały, szczegółowy obraz. Żywotność źródła światła LED wynosi 20 000 godzin, a dostęp do platform streamingowych takich jak Netflix czy YouTube zapewnia długie godziny rozrywki.
   
 • W2710i: Ten model oferuje rozdzielczość 4K i jasność 2200 lumenów. Zapewni również dostęp do platform typu Netflix i innych.
   
 • TK860: Ten projektor o rozdzielczości 4k i jasności 3300 lumenów jest idealny do jasnych pomieszczeń.
   
 • TH585P: Ten uniwersalny projektor jest idealny do kina domowego w dowolnym miejscu. Oferuje rozdzielczość Full HD i jasność 3500 lumenów.

   

Ekrany Adeo i projektory BenQ - gwarancja doskonałych wrażeń
 

Wybierając zestaw Adeo i BenQ, masz pewność, że inwestujesz w wysokiej jakości produkt, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas seansów filmowych. Jeśli potrzebujesz ekran elektryczny o innych parametrach lub inny model projektora, napisz lub zadzwoń z przyjemnością przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę.
 

Zestawy :
 

1.Adeo Rugby Pro, 240 x 135, Format 16:9 Reference White BE, sterowanie ścienne  + Benq W4000i

Cena brutto 14999 zł
 

2.Adeo Rugby Pro, 240 x 135, Format 16:9 Reference White BE, sterowanie ścienne  + Benq W2710i

Cena brutto 9299 zł
 

3.Adeo Rugby Pro, 240 x 135, Format 16:9 Reference White BE, sterowanie ścienne  + Benq TK860

Cena brutto 8799 zł
 

4.Adeo Rugby Pro, 240 x 135, Format 16:9 Reference White BE, sterowanie ścienne  + Benq TH585P

Cena brutto 5924 zł

 

Zobacz także :

Jak samodzielnie dobrać ekran do projektora ?
 

Ekrany ramowe Adeo, czyli idealne kino w domu.
 

Jak wybrać projektor do kina domowego?

 

 

 

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.