Projektor laserowy, duża jasność, taniej niż Ceneo !
07.02.2023

Projektor laserowy, duża jasność, taniej niż Ceneo !

Projektor Epson EB-L520U to jeden z doskonałych projektorów marki Epson. Model ten jest urządzeniem laserowym o jasności 5200 lumenów i rozdzielczości WUXGA 1920 x 1200. Zamiast standardowej żarówki w projektorze pracuje laserowe źródło światła, o żywotność do 20 000 godzin ( 30 000 h w trybie eko). Wysoka jasność projektora i rozdzielczość wuxga, zapewnią użytkownikom tego modelu doskonały, wyrazisty obraz. Duży zoom  x 1.6 umożliwia uzyskanie skalowalnego obrazu o maksymalnej przekątnej do 500”. 
 

Projektor ma wbudowaną funkcję ręcznej korekcji obrazu w pionie i poziomie w zakresie ± 30° dzięki temu jego instalacja jest prosta i elastyczna. Wbudowany 10 watowy głośnik zapewni odpowiedni poziom głośności podczas prezentacji. EB-L520U posiada wszystkie potrzebna złącza takie jak HDMI, VGA, Ethernet, USB jak również złącze HDBaseT. Do projektora można również dokupić jako opcję moduł sieci bezprzewodowej LAN, jak również moduł do prezentacji bezprzewodowej Epson ELPWP10.
 

Dzięki laserowemu źródłu światła projektor ten jest praktycznie bezobsługowy, nie wymaga regularnej konserwacji, jest również dodatkowo objęty standardową  3 letnią gwarancją.

 

Projektory są dostępne w naszym magazynie „od ręki”, wysyłka 24 h.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.