Ekran elektryczny Adeo Rugby Plus Tensio Classic 312x234 (4:3)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro BE Cena netto: Cena brutto:
Reference White BE Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey BE Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey BE Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey 2 BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear DB Cena netto: Cena brutto:

W wersji napinanej (Tensio Classic) ekrany Rugby PLUS są idealnym rozwiązaniem łączącym estetykę, funkcjonalność i doskonałe parametry techniczne.

 

System Tensio Classic wykorzystuje elastyczne linki napinające. Dzięki nim, po rozwinięciu powierzchni aktywnej, nie powstają fałdy i zagniecenia. Krawędzie boczne są idealnie płaskie. 

 

Krawędzie są dostępne w kolorze czarnym (standard) lub białym (opcjonalnie na zamówienie).

 

W tej linii ekranów głowice i dolna belka są wykonane z laminowanego żelaza, dzięki czemu ekran jest wyjątkowo wytrzymały.


Aluminiowa obudowa została wyposażona w innowacyjny system blokowania, który zmniejsza przenoszenie drgań z silnika, ograniczając hałas podczas obsługi ekranu.


System mocowania został całkowicie unowocześniony i umożliwia symetryczną instalację oraz sterowanie obiema powierzchniami.

 

W ekranach Rugby PLUS znajduje się przełącznik, który blokuje dolną belkę na określonej wysokości.


Cechy:

 

  • Aluminiowa kaseta oraz obciążnik, proszkowo malowane na kolor: biały matowy RAL9010 (standard) lub czarny matowy (RAL9005).
  • Powierzchnie projekcyjne wykonane z PVC bez kadmu opatrzone certyfikatem trudnopalności.
  • Silnik po prawej stronie (dostępna opcja z silnikiem po lewej).
  • Wysuw materiału z tyłu kasety (dostępna opcja z wysuwem materiału z przodu kasety).
  • Silnik elektryczny 230V Hz50 17RPM.
  • Zgodność z dyrektywami CE: Low Voltage Directive 2014-35-CE oraz Electromagnetic Compatibility 2014-30-EU.
  • SuperQuick® Nowy, szybki i łatwy zestaw do montażu ściennego i sufitowego w komplecie.
  • Softend® Nowy system cichego domykania ekranu.

Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Elegance 252x189 cm (4:3) Cena brutto: 6924.03 PLN
Ekran ramowy Adeo Plano 180x77 cm (21:9) Cena brutto: 1986.95 PLN
Ekran elektryczny Adeo wielkoformatowy Alumid 390x162 cm (wersja BE) format 21:9 Cena brutto: 6419.57 PLN
Dodatkowa górna czarna ramka do ekranu Adeo Tensio Classic Inceel Cena brutto: 215.00 PLN
Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Basic 400x170 cm (21:9) Cena brutto: 12617.22 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.