Ekran Adeo Round dł. 1000cm wys. do 380cm

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Reference White Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey 2 Cena netto: Cena brutto:
Vision Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Ekran Round, skonstruowany w odpowiedzi na rosnące potrzeby rozwiązań symulatorów, idealny w muzeach, wystawach, studiach nagraniowych oraz na rynku gier komputerowych.

 

Round wyposażony jest w specjalny profil, który pozwala na uzyskanie bardzo małego promienia, tak aby uczestnicy mogli się poczuć przeniesieni do symulowanej rzeczywistości bogatej w znakomite efekty wizualne i emocjonalne.

 

Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów - od 2m do 20m średnicy, promień od 30° do 360° - Round może być dostosowany do specyficznych wymagań klientów. Jedną z cech Round’a to profil ramy o wymiarze 108x32mm, który jest pokryty materiałem projekcyjnym w taki sposób, że uwaga widza nie jest rozproszona, a obraz jest liniowy i czysty.

 

Istotnym aspektem tego ekranu jest naprężenie powierzchni projekcyjnej możliwe dzięki naszemu specjalnemu systemowi sprężynowemu. Ekran wyposażony jest w zestaw stojaków umożliwiający instalację tymczasową i w uchwyty do montażu podłogowego.

 

Na życzenie dostarczamy dolny czarny top materiału w celu dostosowania wysokości powierzchni wizyjnej od podłogi.

 

Ekran Round jest ekranem o wymiarach całkowicie personalizowanych, dlatego też wszystkie wymiary są każdorazowo weryfikowane i potwierdzane.

 

Personalizowane wymiary:

 • długość łuku
 • wysokość
 • promień

 

Powierzchnie projekcyjne:

 • ReferenceWhite
 • ReferenceGrey
 • VisionWhite
 • VisionWhitePro
 • VisionAcoustik
 • VisionMacroAcoustik

 

Akcesoria standardowe:

 • Złącze żelazne (rowki profili)
 • Wsporniki do usztywnień
 • Elastyczne spreżyny do mocowań
 • Kątowniki materiału (do precyzyjnegowykończenia)
 • Zestaw do montażu podłogowego wkomplecie

 

Akcesoria opcjonalne:

 • Regulowane nogi podłogowe

 

Aby nasz handlowiec mógł wycenić ekran Adeo Round niezbędne jest określenie dokładnych wymiarów, które znajdują się na zdjęciu poniżej:

 

 

 

 

 

 

UWAGA! Ekran wyceniany jest indywidualnie według wymiarów podanych wcześniej przez klienta.


Cechy produktu

Producent ekranu: Adeo
Format ekranu: nie dotyczy
Rodzaj ekranu: ramowy stały
Cechy ekranu: ramowy okrągły
Gwarancja na ekran [w miesiącach]: 24

Zobacz także inne produkty

Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 700x525 cm (4:3) Cena brutto: 6648.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Rugby Pro BE 240x135 (16:9) Cena brutto: 3979.63 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 1100x468 cm (21:9) Cena brutto: 8673.00 PLN
Ekran Adeo Cinema Curved 1600x666cm (2,40:1) Cena brutto: 75283.49 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 850x531 cm (16:10) Cena brutto: 7891.00 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.