Wynieś komunikację firmową na wyższy poziom z ekranami projekcyjnymi Adeo
15.10.2021

Wynieś komunikację firmową na wyższy poziom z ekranami projekcyjnymi Adeo

Spotkania biznesowe wymagają odpowiedniej oprawy. Wszelkie wskaźniki wyświetlane podczas spotkania muszą być wyraźne - nie mogą pozostawiać żadnych wątpliwości partnerom biznesowym. Urządzenia wykorzystywane w sali konferencyjnej powinny funkcjonować bezbłędnie. Nie można również zapomnieć o tym, że sprzęt biurowy musi prezentować się nienagannie, gdyż stanowi on część wizerunku firmy. Dziś prezentujemy rozwijane ekrany projekcyjne Adeo wyposażone w napinacze. Produkty te doskonale sprawdzają się w biznesie. Ich bezkompromisowy, włoski design przyciąga uwagę gości, natomiast wytrzymałe mechanizmy gwarantują bezawaryjne działanie przez wiele lat. Nie można oczywiście nie wspomnieć o tym, że są to urządzenia zapewniające doskonałe warunki projekcji. Napinacze znajdujące się na bocznych krawędziach powierzchni aktywnej stabilizują tkaninę, dzięki czemu wyświetlany na niej obraz zawsze ma właściwe proporcje. Nie pojawiają się na nim żadne zniekształcenia.

 

 

Dlaczego ekran rozwijany z napinaczami to doskonały wybór dla Twojej firmy?

 

 

 

Ekran rozwijany z napinaczami to najbardziej funkcjonalny rodzaj ekranu projekcyjnego. Dzięki temu, że jest on chowany w kasecie (montowanej na suficie, na ścianie lub wbudowanej w sufit podwieszany), to po zakończeniu projekcji nie zajmuje on miejsca w pomieszczeniu. Dodatkową przestrzeń możesz zagospodarować zgodnie ze swoimi potrzebami. Napinacze stabilizują powierzchnię aktywną, sprawiając, że staje się ona idealnie płaska, co gwarantuje doskonałą jakość wyświetlanego obrazu. To jednak nie wszystkie zalety tych produktów. Wyobraź sobie chwilę, kiedy z sufitu, powoli, w iście kinowym stylu wysuwa się imponującej wielkości ekran projekcyjny. Z doświadczenia wiemy, że ten charakterystyczny moment przywodzący na myśl spektakl lub premierę filmową zawsze wywołuje uśmiech u zgromadzonych pracowników.

 

 

Ekran Adeo - dopasuj go do swoich potrzeb!

 

 

 

Ekrany projekcyjne Adeo są produkowane na zamówienie na podstawie parametrów określonych przez klienta. Możesz wybrać m.in. rozmiar powierzchni aktywnej, format obrazu, rodzaj tkaniny i sposób wysuwania jej z kasety. Jeśli nie masz czasu na to, by zapoznać się z niuansami funkcjonowania poszczególnych elementów ekranu oraz rodzajami tkanin projekcyjnych, skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy produkt, który będzie dopasowany do specyfiki Twojego biznesu.

 

 

 

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.