Przenośne ekrany ramowe Adeo, AVtek, Projecta
04.04.2013

Przenośne ekrany ramowe Adeo, AVtek, Projecta

Oferta przenośnych ekranów ramowych Adeo, Avtek, Projecta przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących trwałości i wysokiej jakości obrazu, do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych, na wszelkiego rodzajach wydarzeniach eventowych : imprezy, festiwale, targi, gale, lub po prostu w plenerze, ekran ramowy przenośny stanowi doskonały element nowoczesnej scenografii multimedialnej, w zależności od użytej powierzchni do przedniej bądź tylnej projekcji.

 

Metalowa i solidna konstrukcja ram w tych ekranach gwarantuje bezpieczną instalację oraz zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Systemy montażowe ekranów zoptymalizowane zostały tak, aby może je było z łatwością rozkładać i demontować.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo ekrany przenoście ramowe trzech producentów firmy Adeo, Avtek oraz Projecta.

Adeo
ma w ofercie ekrany w formacie 4:3, Avtek ofertę oparł o dwa formaty 4:3 i 16:9 natomiast najbogatszy wybór formatów ma firma Projecta formaty 4:3, 16:9, 16:10 i 1:1 (te ekrany sprowadzane są na zamówienie). Wszyscy producenci zadbali o to, aby w łatwy sposób przechowywać i przewozić ekrany ramowe, dlatego standardowo są wyposażone w bardzo solidne skrzynie transportowe.

 

Przykładowe ekrany poszczególnych producentów:

 

Avtek

Avtek Dual

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 300 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 300 (4:3) DUAL

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 360 (16:9)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 360 (16:9) DUAL

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji

 

Adeo

Adeo Folder

Ekran ramowy przenośny Adeo Folder pow. robocza 244x183 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji


Ekran ramowy przenośny Adeo Folder pow. robocza 508x381 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji

 

Projecta

Projecta Fast Fold Deluxe

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 437x259 (16:9)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 437x285 (16:10)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 457x351 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 366x366 (1:1)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Nie wiesz jak dobrać ekran do Twoich potrzeb ? Potrzebujesz innego formatu, rozmiaru, powierzchni ? Napisz lub zadzwoń. Zapraszamy !

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.