Program Cyfrowa Gmina: nawet do 2 000 000 złotych na sprzęt AV
28.10.2021

Program Cyfrowa Gmina: nawet do 2 000 000 złotych na sprzęt AV

Program Cyfrowa Gmina jest skierowany do wszystkich gmin w Polsce: miejskich, miejsko-wiejskich i wiejskich. Pierwszy etap – składanie wniosków – został podzielony na 3 rundy (każda gmina ma wyznaczoną dla siebie rundę). Listę gmin uprawnionych do ubiegania się o dofinansowanie można sprawdzić na stronie internetowej programu w dniu uruchomienia kolejnej rundy.

 

Informacje o kwocie przeznaczonej dla danej jednostki samorządowej będą publikowane najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem rund naboru grantu. Wysokość dofinansowania będzie zależeć od liczby mieszkańców i zamożności gminy mierzonej wskaźnikiem dochodów podatkowych G.

 

 

 

Maksymalna kwota dofinansowania to 2000000 złotych, natomiast kwota minimalna wynosi 100000 złotych.

 

Przydzielone dofinansowanie wypłacane będzie w formie grantu w wysokości do 100% wydatków kwalifikacyjnych.

 

Żeby złożyć wniosek, skorzystaj z następującego linku: https://www.gov.pl/web/cppc/cyfrowa-gmina

 

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie marek produktów audiowizualnych, które możesz nabyć u nas w ramach programu rządowego:

 

Monitory interaktywne:

 

 

Zestawy wideokonferencyjne:

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Skontaktuj się z naszym działem handlowym. Pomożemy Ci wybrać urządzenie dopasowane do specyfiki pracy w Twoim biurze, szkole lub urzędzie.

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.