Profesjonalne ekrany wielkoformatowe Adeo i Avers
01.02.2013

Profesjonalne ekrany wielkoformatowe Adeo i Avers

W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne wielkoformatowe elektryczne ekrany projekcyjne w średnim (350-400cm) i dużym rozmiarze (450-600cm).Tak duże ekrany polecane są szczególnie do sal konferencyjnych, widowiskowych oraz auli wykładowych, gdzie rozmiar wyświetlanego obrazu ma największe znaczenie.

 

Ekrany dostępne są z powierzchniami projekcyjnymi w formatach obrazu takich jak 1:1, 4:3, 16:9 lub 16:10 do projekcji przedniej, tylnej, bądź 3D. Można je wyposażyć w boczne napinacze, dzięki którym ekran pozostaje maksmalnie napięty, co ma przełożenie na jego nieskazitelnie gładką i nie pofałdowaną powierzchnię.

 

Sterowanie tymi kolosami może odbywać się za pomocą pilota, bądź standardowego przełącznika naściennego. Producenci dostosowują ekrany do współpracy z systemami centralnego sterowania, aby spełniały wymagania fachowych instalacji AV, bardzo wymagających klientów sektora publicznego i edukacyjnego.

 

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą dwóch czołowych producentów ekranów polskiej firmy Avers i włoskiej firmy Adeo, każdy z tych producentów opracował swoje ekrany w oparciu o własne patenty i technologie produkcji, aby klienci mieli duże możliwości wyboru i dostosowania ich do swoich potrzeb.

 

ABC Prezentacji jako wieloletni i wiarygodny partner obu firm świadczy profesjonalne usługi doradcze i montażowe w dużych inwestycjach, jesteśmy na rynku cenionym i wiarygodnym partnerem i zawsze gwarantujemy 100 % bezpieczeństwo transakcji.

 

Przykładowe modele ekranów wielkoformatowych firmy Adeo (IT).:

Ekran z napinaczami

 

Przykładowe modele ekranów wielkoformatowych firmy Avers (PL).:

Avers Solaris

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.