Magia kina w Twoim domu: ekrany projekcyjne Adeo do kina domowego
12.10.2021

Magia kina w Twoim domu: ekrany projekcyjne Adeo do kina domowego

Ekran projekcyjny w zestawie do kina domowego gra pierwszoplanową rolę. To od niego zależy stopień odwzorowania kolorów, kontrast, a nawet proporcje obrazu. W dużej mierze to właśnie on, wysuwając się z kasety lub sufitu, buduje magiczną atmosferę przywodzącą na myśl wizytę w kinie. Między innymi z tego powodu w domowych warunkach podczas projekcji najlepiej sprawdzają się ekrany rozwijane z napinaczami: ścienno-sufitowe oraz przeznaczone do zabudowy sufitowej. Urządzenia te, po zakończeniu projekcji, można schować do specjalnej kasety, więc nie zajmują one wiele miejsca; doskonale pasują do pomieszczeń o ograniczonym metrażu.  Napinacze, znajdujące się na bocznych krawędziach tkaniny, usztywniają i stabilizują ekran, dzięki czemu staje się on idealnie płaski. To sprawia, że obraz generowany przez projektor nie ma żadnych zniekształceń, a widz może dać się całkowicie pochłonąć magii kinowych wrażeń. Jakie rodzaje ekranów rozwijanych z napinaczami znajdziesz w naszej ofercie?

 

Ekrany Adeo rozwijane z napinaczami ścienno-sufitowe 

 

Ekrany rozwijane ścienno-sufitowe to doskonały wybór do mieszkań o ograniczonym metrażu, w których nie ma możliwości wbudowania kasety w sufit. W urządzeniach tych powierzchnia projekcyjna jest wysuwana z kasety zamontowanej na ścianie albo na suficie.

 

  • Adeo Rugby Pro Tensio

 

 

  • Adeo Rugby Plus Tensio

 

 

  • Adeo Elegance Tensio

 

 

  • Adeo Professional Tensio

 

 

  • Adeo OnSuperior FTS (Floating Tensio System - najlepszy system napinaczy na rynku)

 

 


 

Ekrany Adeo rozwijane z napinaczami do zabudowy sufitowej 

 

Ekran przeznaczony do zabudowy sufitowej jest montowany między sufitem podwieszanym a stropem właściwym. Cała konstrukcja jest ukryta, dlatego widzowie mają wrażenie, że powierzchnia aktywna rozwija się bezpośrednio z sufitu, niczym w prawdziwym kinie.

 

  • Adeo InSuperior Tensio FTS (Floating Tensio System - najlepszy system napinaczy na rynku)

 

 

  • Adeo Inceel Tensio

 


Dlaczego warto wybrać ekran projekcyjny od firmy Adeo?


Adeo to firma produkująca ekrany projekcyjne na zamówienie. Kupując swój wymarzony produkt, możesz wybrać wielkość powierzchni aktywnej, dopasowując ją do metrażu danego pokoju. Z łatwością skonfigurujesz również pozostałe parametry: rodzaj tkaniny projekcyjnej, sposób wysuwania jej z kasety oraz wielkość czarnego topu. W skrócie: możesz spersonalizować produkt tak, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania!


Jeśli chcesz stworzyć kino w swoim domu, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty i przedstawimy najlepszą ofertę na rynku.

 

 


 
 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.