Kup ekran Avers, a dostaniesz uchwyt 30 % taniej, sprawdź to !
20.11.2012

Kup ekran Avers, a dostaniesz uchwyt 30 % taniej, sprawdź to !

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dwiema listopadowymi ofertami specjalnymi. Pierwszą promocję przygotował producent ekranów, uchwytów, wind i systemów zasłon firma AVERS.

Od dziś do wyczerpania zapasów firma Avers, oferuje możliwość zakupu ekranów elektrycznych z linii Cumulus, Focus, Stratus, Solaris, Contour ze specjalną 30% zniżką na wysokiej klasy uniwersalne uchwyty sufitowe do projektorów z serii Alumount, dotyczy to wszystkich modeli uchwytów Short, Standard i Long. Na uwagę zasługuje fakt, że ekrany i uchwyty Avers produkowane są w Polsce.

Np.:

Ekran elektryczny Cumulus X 240x180 (4:3)
+
Uchwyt sufitowy do projektro AluMount Long


Ekran elektryczny Avers Stratus 2 270x152 (16:9)
+
Uchwyt sufitowy do projektora AluMount Standard


Druga promocyjna oferta skierowana jest głównie do sektora edukacyjnego. Producent tablic interaktywnych i systemów do testów i głosowania firma Interwrite przygotowała trzy zestawy interaktywne z bardzo fajnymi i cennymi gratisami. Wszystkie te zestawy interaktywne Interwrite składające się z tablic, projektorów i uchwytów, są teraz z upominkiem - cyfrowym aparatem fotograficzny. Następna cześć tej ofert obejmuje zakup systemu do głosowania CPS IR z tabletem interaktywnym MobiView w specjalnej cenie oraz zakup samej tablicy interaktywnej DualBoard 1279 z bezprzewodowym systemem który gwarantuje bezprzewodową łączność z komputerem Moduł RF.

tablica dualboard

Zestawy Interaktywne Interwrite i inne promocje objęte ofertą promocyjną:

Tablica DualBoard 1279+Projektor krótkoogniskowy SONY VPL-SX535+uchwyt+Aparat Sony S5000 GRATIS

Tablica DualBoard 1279+Projektor krótkoogniskowy NEC M260XS+uchwyt+Aparat Olympus VG-150 GRATIS

Tablica DualBoard 1279+Projektor ultra krótkoogniskowy BENQ MX880UST+uchwyt+Aparat Fuji AX500 GRATIS


Tablet Interaktywny MobiView + Zestaw do testów i głosowania CPS IR


Tablica DualBoard 1279 (technologia elektromagnetyczna, praca dwóch użytkowników jednocześnie)
+ Moduł bezprzewodowego połączenia z komputerem RF GRATIS
Oferty ważne do 31.12.2012 r. lub do wyczerpania zapasów.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl

Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.