Ekran ramowy Adeo FramePro Front Buttons 584x249 cm (21:9)

Dostępne warianty:
VisionFold Cena netto: Cena brutto:
VisionFoldRear Cena netto: Cena brutto:

Ekrany ramowe FramePro, zastąpiły dostępne dotychczas ekrany Frame.

Linia ekranów projekcyjnych przeznaczona do trwałych instalacji audiowizualnych – profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych. Ekrany wykonane są z solidnych, wzmocnionych, prostokątnych profili aluminiowych.


Wersja ekranów wyposażona w powierzchnię projekcyjną przypinana od frontu przy użyciu klipsów do boków ramy. Dodatkowa czarna ramka wokół krawędzi maskuje obecność klipsów i ślady wielokrotnego używania. Ekrany przeznaczone są do montażu na ścianie i posiadają system montażowy ukryty w ramie. Istnieje także możliwość montażu na opcjonalnych nogach. Ekrany są dostępne tylko i wyłącznie w standardowych wymiarach. Dla ułatwienia transportu w trakcie użytkowania profile ramy mogą być podzielone na mniejsze części.

 


Możliwości personalizacji (System PSS):
- Wymiar ramy: szerokość i wysokość.


Powierzchnie projekcyjne:

- VisionFold,

- VisionFoldRear.


Dla potrzeb transportu:

- Profile poziome i/ lub profile pionowe mogą być dodatkowo podzielone na dwie części.Akcesoria standardowe:

- Kątowniki,
- Wkręty.


Akcesoria opcjonalne:

- Statyw do ekranu - na zamówienie,

- Zestaw pierścieni do montażu ramy do kratownic.


Zobacz także inne produkty

Ekran ramowy Adeo FrameLess Curved 550x230 cm (2.39) Cena brutto: 11289.15 PLN
Ekran ramowy Adeo Plano Curved 200x85 cm (21:9) Cena brutto: 3788.60 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 1100x618 cm (16:9) Cena brutto: 10493.00 PLN
Ekran do zabudowy z napinaczami Adeo Tensio Classic Inceel 215x215 cm (1:1) Cena brutto: 8396.04 PLN
Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Elegance 252x158 cm (16:10) Cena brutto: 6924.03 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.