Ekran ramowy Adeo FrameLess Curved 550x309 cm (16:9)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Reference White Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey 2 Cena netto: Cena brutto:
Vision Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Wygięty obraz bardziej przyciąga uwagę. To dlatego opracowana została zagięta wersja bezramowa - dla lepszych doznań wizualnych. Ten typ ekranu jest godnym podziwu produktem, który wtapia się w eleganckie otoczenie, zapewniając jednocześnie wysoką jakość obrazu.

 

Profil aluminiowy (108x32 mm) zapobiega zniekształceniu oraz zapewnia większą gładkość materiału, przymocowany jest do tylnej części profilu za pomocą systemu sprężyn metalowych. Ta nowa funkcja umożliwia dodatkowo uniknąć pofalowań powierzchni projekcyjnej. Frameless Curved z materiałem projekcyjnym obejmującym całą ramę, idealnie komponuje się z okrągłą ścianą, nadając pomieszczeniu elementu dekoracyjnego. Rozmiary dostępne są od 2 do 4 m , z powierzchniami do przedniej projekcji.

 

Dostępne powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionWhitePro, ReferenceWhite, ReferenceGrey, VisionAcoustik, VisionMacroAcoustik, Helios White, Helios Grey

Dostępne formaty: 1.78, 2.35, 2.37, 2.39, 2.40

Szerokość: od 2 do 6 m

 


Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny Adeo Rugby Plus NOB 450x281 (16:10) Cena brutto: 6794.77 PLN
Ekran elektryczny Adeo Rugby Plus BE 240x180 (4:3) Cena brutto: 4319.37 PLN
Ekran elektryczny Adeo Biformat 250 cm Cena brutto: 9152.34 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 1200x510 cm (21:9) Cena brutto: 9800.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 600x337 cm (16:9) Cena brutto: 4447.00 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.