Ekran ramowy Adeo FrameLess 500x281 cm (16:9)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Reference White Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey 2 Cena netto: Cena brutto:
Vision Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

FrameLess jest modelem ekranu bez ramek, a jego wyrafinowana estetyka stwarza złudzenie optyczne, doskonale wpasowując się w ściane, na której jest zamontowany.

Powierzchnia projekcyjna ukrywa tylnie ramie ekranu z pola widzenia, co sprawia, że jest ona niezauważalna.

 

Uwagę w tym typie ekranu przyciąga zastosowanie innowacyjnego rozwiązania w wyposażenie specjalnego profilu aluminiowego (108x32 mm), który zapobiega odkształceniom i zapewnia absolutną płaskość ekranu projekcyjnego.

System napinaczy jest kluczowym czynnikiem podczas projekcji, dlatego wdrożony został system montażu przy pomocy metalowych sprężyn, które utrzymują naprężenie materiału projekcyjnego przez długi czas, co pozwala na uniknięcie jej pofalowania.

 

FrameLess idealnie nadaje się zarówno do instalacji domowych - gdzie szerokość zazwyczaj wynosi do 4 m jak i dla środowisk profesjonalnych, takich jak hotele, spotkania biznesowe czy sale konferencyjne, w których wymagana jest szerokość do 6 m. Ekran jest dostępny ze wszystkimi powierzchniami do projekcji przedniej, wyposażony w zestaw do montażu magnetycznego dla instalacji podtynkowej.

 

Dostępne powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionWhitePro, ReferenceWhite, ReferenceGrey, Helios White, Helios Grey, VisionAcoustik, VisionMacroAcoustik
Dostępne formaty: 1.00, 1.33, 1.60, 1.78, 2.35, 2.37, 2.40
Szerokość: od 3 do 7 m

 


Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny Adeo Rugby Pro BE 240x135 (16:9) Cena brutto: 3979.63 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 650x650 cm (1:1) Cena brutto: 7018.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Rugby Pro Tensio Classic 312x234 (4:3) Cena brutto: 7772.80 PLN
Ekran elektryczny Adeo Rugby Pro NOB 300x225 (4:3) Cena brutto: 4118.04 PLN
Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Basic 450x281 cm (16:10) Cena brutto: 12920.35 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.