Ekran elektyczny z napinaczami Adeo OnSuperior 350x219 cm (16:10)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro BE Cena netto: Cena brutto:
Reference White BE Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey BE Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey BE Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey 2 BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear DB Cena netto: Cena brutto:

Innowacyjny ekran projekcyjny do montażu naściennego lub sufitowego - Adeo Screen OnSuperior, dedykowany dla najbardziej wymagających klientów komercyjnych (sale konferencyjne, aule) jak i prywatnych (kino domowe). Niniejszy model może posiadać TOP do nawet 140 cm długości dzięki czemu jego montaż jest łatwy i bezproblemowy praktycznie we wszystkich typach pomieszczeń.

 

Ekran ten posiada nowo zaprojektowaną obudowę oraz nowy, najwyższej światowej jakości system napinania z podwójną dolną listwą - opatentowany system napinania Floating Tensio System pozwala

na zastosowanie bardziej sztywnych tkanin w większych rozmiarach.

 

Nowe rozwiązanie pozwala również na bardzo wygodną i szybką instalację dzięki ulepszonym uchwytom i nowej osłonie bocznej z zastosowaniem magnesów. To bezkonkurencyjne rozwiązanie pozwala na produkcję ekranów projekcyjnych nawet z bardzo wysokim górnym czarnym TOPem i obniżenie obszaru roboczego ekranu do 140cm względem płaszczyzny kasety z zachowaniem najwyższej jakości napięcia i płaskości powierzchni projekcyjnej.

 


Możliwość montażu: ścienna lub sufitowa - elementy montażowe do obu typów instalacji w komplecie

 

Możliwość personalizacji wymiarów: szerokości i wysokości

 

Kolor kasety: Biały (dowolny kolor z palety RAL za dopłatą)

 

Powierzchnie projekcyjne:

Vision White, Vision White Pro, Reference White, Reference Gray, Helios White, Helios Grey, Vision Acoustik

 

Wersja BE: Czarna ramka, szerokość 5cm

 

Wysokość górnego pasa "TOPu": od 5 do 140 cm (czarny kolor TOPu dostępny tylko w wersji BE, w pozostałych wariantach TOP wykonany jest w kolorze ekranu)

 

Strona wysuwu powierzchni: tylnia (standowardowo) lub przednia

 

Strona sinika: prawa (standowdowo) lub lewa

 

Przełącznik naścienny do sterowania silnikiem elektrycznym w komplecie.

 

Ekran posiada certyfikat CE oraz certyfikat trudnopalność M1/M2.

 

Sterowanie bezprzewodowe: (dostępne jako opcja)

- radiowe / trigger
- radiowe zintegrowane z silnikiem (wtedy brak przełącznika naściennego w komplecie)
- irda (podczerwień)

 

Gwarancja: 24 miesiące na ekran


Zobacz także inne produkty

Ekran Adeo Cinema Curved 1300x730cm (16:9) Cena brutto: 66641.33 PLN
Ekran Adeo Cinema 1600x844cm (1,89:1) Cena brutto: 59239.15 PLN
Ekran elektryczny Adeo Basic 250x188 cm format 4:3 Cena brutto: 3186.91 PLN
Ekran elektryczny Adeo Rugby Plus NOB 450x338 (4:3) Cena brutto: 7041.85 PLN
Ekran elektryczny Adeo Linear SE 400x250 cm (16:10) Cena brutto: 5054.89 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.