Ekran elektryczny Adeo Linear SE 400x224 cm (16:9)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear DB Cena netto: Cena brutto:
Chroma Key Cena netto: Cena brutto:

Linia ekranów projekcyjnych Linear w nowej odsłonie będących tańszą i prostszą w obsłudze alternatywą dla ekranów linii Professional i Elegance, przeznaczona dla wszystkich typów klientów - dedykowana dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia niedużych sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

 

Ekrany elektryczne Linear SE firmy Adeo Screen - kompaktowe, lekkie i proste w użyciu - są rezultatem wielu lat badań oraz działań nad designem. Są to produkty o unikalnej charakterystyce: najwyższym standardzie jakości, nowoczesnym włoskim wzornictwie.

Ekrany Linear SE dostępne są w formatach 4:3, 1:1, 16:10 i 16:9. Mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia.

Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw montażowy, przewodowe sterowanie naścienne oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.


Wykończenie: Proszkowo malowana, aluminiowa kaseta z żelaznymi zaślepkami.

Sterowanie: elektryczne naścienne w komplecie.

Możliwość montażu: ścienna - elementy montażowe w komplecie.

Sposób wysuwu ekranu: tylni.

Kolor obudowy ekranu: strukturalne wykończenie kasety dostępne w kolorze białym lub czarnym

Strona montażu silnika w kasecie ekranu: prawa.

Ekran posiada certyfikat CE oraz certyfikat trudnopalności M1/M2.

 

Powierzchnie projekcyjne wykonane z PVC bez kadmu

 

Brak opcji czarnych ramek

 

Powierzchnie projekcyjne: (opis w załączniku)

Vision White, Vision White Pro, Vision Rear, Vision Rear DB.

Sterowanie bezprzewodowe: (dostępne jako opcja)
- radiowe,
- radiowe zintegrowane z silnikiem (w tym przypadku brak przewodowego sterowania naściennego)
- irda (podczerwień),

Gwarancja: 24 miesiące na powierzchnię projekcyjną, 24 miesiące na silnik.


Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny Adeo wielkoformatowy Alumid NOB 450x338 cm format 4:3 Cena brutto: 7371.29 PLN
Ekran ramowy Adeo Prestige 350x263 cm (4:3) Cena brutto: 6151.89 PLN
Ekran elektryczny Adeo do zabudowy Inceel BE 340x144 cm format 21:9 Cena brutto: 7325.54 PLN
Ekran Adeo Round dł. 300cm wys. do 380cm Cena brutto: 12642.38 PLN
Ekran ramowy Adeo Prestige 200x84 cm (2.37) Cena brutto: 3953.32 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.