Przenośne ekrany ramowe Adeo, AVtek, Projecta
04.04.2013

Przenośne ekrany ramowe Adeo, AVtek, Projecta

Oferta przenośnych ekranów ramowych Adeo, Avtek, Projecta przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących trwałości i wysokiej jakości obrazu, do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych, na wszelkiego rodzajach wydarzeniach eventowych : imprezy, festiwale, targi, gale, lub po prostu w plenerze, ekran ramowy przenośny stanowi doskonały element nowoczesnej scenografii multimedialnej, w zależności od użytej powierzchni do przedniej bądź tylnej projekcji.

 

Metalowa i solidna konstrukcja ram w tych ekranach gwarantuje bezpieczną instalację oraz zachowanie idealnie płaskiej powierzchni projekcyjnej przez cały czas eksploatacji ekranu. Systemy montażowe ekranów zoptymalizowane zostały tak, aby może je było z łatwością rozkładać i demontować.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo ekrany przenoście ramowe trzech producentów firmy Adeo, Avtek oraz Projecta.

Adeo
ma w ofercie ekrany w formacie 4:3, Avtek ofertę oparł o dwa formaty 4:3 i 16:9 natomiast najbogatszy wybór formatów ma firma Projecta formaty 4:3, 16:9, 16:10 i 1:1 (te ekrany sprowadzane są na zamówienie). Wszyscy producenci zadbali o to, aby w łatwy sposób przechowywać i przewozić ekrany ramowe, dlatego standardowo są wyposażone w bardzo solidne skrzynie transportowe.

 

Przykładowe ekrany poszczególnych producentów:

 

Avtek

Avtek Dual

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 300 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 300 (4:3) DUAL

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 360 (16:9)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Avtek Fold 360 (16:9) DUAL

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji

 

Adeo

Adeo Folder

Ekran ramowy przenośny Adeo Folder pow. robocza 244x183 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji


Ekran ramowy przenośny Adeo Folder pow. robocza 508x381 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej i tylnej projekcji

 

Projecta

Projecta Fast Fold Deluxe

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 437x259 (16:9)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 437x285 (16:10)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 457x351 (4:3)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Ekran ramowy przenośny Projecta Fast Fold pow. robocza 366x366 (1:1)

W komplecie powierzchnia do przedniej projekcji

 

Nie wiesz jak dobrać ekran do Twoich potrzeb ? Potrzebujesz innego formatu, rozmiaru, powierzchni ? Napisz lub zadzwoń. Zapraszamy !

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.