Profesjonalne ekrany wielkoformatowe Adeo i Avers
01.02.2013

Profesjonalne ekrany wielkoformatowe Adeo i Avers

W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne wielkoformatowe elektryczne ekrany projekcyjne w średnim (350-400cm) i dużym rozmiarze (450-600cm).Tak duże ekrany polecane są szczególnie do sal konferencyjnych, widowiskowych oraz auli wykładowych, gdzie rozmiar wyświetlanego obrazu ma największe znaczenie.

 

Ekrany dostępne są z powierzchniami projekcyjnymi w formatach obrazu takich jak 1:1, 4:3, 16:9 lub 16:10 do projekcji przedniej, tylnej, bądź 3D. Można je wyposażyć w boczne napinacze, dzięki którym ekran pozostaje maksmalnie napięty, co ma przełożenie na jego nieskazitelnie gładką i nie pofałdowaną powierzchnię.

 

Sterowanie tymi kolosami może odbywać się za pomocą pilota, bądź standardowego przełącznika naściennego. Producenci dostosowują ekrany do współpracy z systemami centralnego sterowania, aby spełniały wymagania fachowych instalacji AV, bardzo wymagających klientów sektora publicznego i edukacyjnego.

 

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą dwóch czołowych producentów ekranów polskiej firmy Avers i włoskiej firmy Adeo, każdy z tych producentów opracował swoje ekrany w oparciu o własne patenty i technologie produkcji, aby klienci mieli duże możliwości wyboru i dostosowania ich do swoich potrzeb.

 

ABC Prezentacji jako wieloletni i wiarygodny partner obu firm świadczy profesjonalne usługi doradcze i montażowe w dużych inwestycjach, jesteśmy na rynku cenionym i wiarygodnym partnerem i zawsze gwarantujemy 100 % bezpieczeństwo transakcji.

 

Przykładowe modele ekranów wielkoformatowych firmy Adeo (IT).:

Ekran z napinaczami

 

Przykładowe modele ekranów wielkoformatowych firmy Avers (PL).:

Avers Solaris

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.