Kup ekran Avers, a dostaniesz uchwyt 30 % taniej, sprawdź to !
20.11.2012

Kup ekran Avers, a dostaniesz uchwyt 30 % taniej, sprawdź to !

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dwiema listopadowymi ofertami specjalnymi. Pierwszą promocję przygotował producent ekranów, uchwytów, wind i systemów zasłon firma AVERS.

Od dziś do wyczerpania zapasów firma Avers, oferuje możliwość zakupu ekranów elektrycznych z linii Cumulus, Focus, Stratus, Solaris, Contour ze specjalną 30% zniżką na wysokiej klasy uniwersalne uchwyty sufitowe do projektorów z serii Alumount, dotyczy to wszystkich modeli uchwytów Short, Standard i Long. Na uwagę zasługuje fakt, że ekrany i uchwyty Avers produkowane są w Polsce.

Np.:

Ekran elektryczny Cumulus X 240x180 (4:3)
+
Uchwyt sufitowy do projektro AluMount Long


Ekran elektryczny Avers Stratus 2 270x152 (16:9)
+
Uchwyt sufitowy do projektora AluMount Standard


Druga promocyjna oferta skierowana jest głównie do sektora edukacyjnego. Producent tablic interaktywnych i systemów do testów i głosowania firma Interwrite przygotowała trzy zestawy interaktywne z bardzo fajnymi i cennymi gratisami. Wszystkie te zestawy interaktywne Interwrite składające się z tablic, projektorów i uchwytów, są teraz z upominkiem - cyfrowym aparatem fotograficzny. Następna cześć tej ofert obejmuje zakup systemu do głosowania CPS IR z tabletem interaktywnym MobiView w specjalnej cenie oraz zakup samej tablicy interaktywnej DualBoard 1279 z bezprzewodowym systemem który gwarantuje bezprzewodową łączność z komputerem Moduł RF.

tablica dualboard

Zestawy Interaktywne Interwrite i inne promocje objęte ofertą promocyjną:

Tablica DualBoard 1279+Projektor krótkoogniskowy SONY VPL-SX535+uchwyt+Aparat Sony S5000 GRATIS

Tablica DualBoard 1279+Projektor krótkoogniskowy NEC M260XS+uchwyt+Aparat Olympus VG-150 GRATIS

Tablica DualBoard 1279+Projektor ultra krótkoogniskowy BENQ MX880UST+uchwyt+Aparat Fuji AX500 GRATIS


Tablet Interaktywny MobiView + Zestaw do testów i głosowania CPS IR


Tablica DualBoard 1279 (technologia elektromagnetyczna, praca dwóch użytkowników jednocześnie)
+ Moduł bezprzewodowego połączenia z komputerem RF GRATIS
Oferty ważne do 31.12.2012 r. lub do wyczerpania zapasów.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.