Ekrany z napinaczami Cumulus X Tension i Contour Tension
14.05.2012

Ekrany z napinaczami Cumulus X Tension i Contour Tension

Oferta elektrycznych ekranów firmy Avers powiększyła się o dwa nowe modele z napinaczami. Ekran do zabudowy Contour Tension i ekran ścienno sufitowy Cumulus X Tension.

Tym samym firma Avers wprowadziła produkty dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują niezawodności i trwałości.

Cechą charakterystyczną tych ekranów jest system napinający, który za pomocą linek napina boczne krawędzie, dzięki czemu powierzchnia projekcyjna staje się nieskazitelnie płaska.
 


Ekran elektryczny do zabudowy Avers Contour Tension
Występuje w trzech formatach 4:3, 16:9 i 16:10 szerokość tkaniny projekcyjnej od 180 do 300 cm, stosuje się go do montażu w podwieszanych sufitach kartonowo gipsowych w trzech etapach: moduł sufitowy, ekran i maskownica. Silnik o mocy 125W zapewnia perfekcyjną pracę. Czarne ramki oraz naścienny przełącznik sterujący są w standardzie. Gwarancja na ekran wynosi 24 m-ce, na silnik 60 m-cy.
 


Ekran elektryczny Avers Cumulus X Tension
Występuje w trzech formatach 4:3, 16:9 i 16:10 szerokość tkaniny projekcyjnej od 180 do 270 cm, stosuje się go do montażu ściennego lub sufitowego, zasilanie jest poprowadzone po lewej stronie. Aby dodatkowo poprawić i uatrakcyjnić wygląd można wybrać (bez dopłaty) elementy dekoracyjne w kilku kolorach (niebieski, zielony, czerwony, czarny, żółty). Czarne ramki oraz naścienny przełącznik sterujący są w standardzie. Gwarancja na ekran wynosi 24 m-ce, na silnik 60 m-cy.

ekran avers cumulus x tension

Dostępne powierzchnie:


Matt White
Gain - 1,0
Kąt widzenia  - 150 stopni
Grubość  - 0,35mm
Przednia strona  - biała matowa, włókna szklane
Tylna strona  - czarna

Matt Grey
Gain  - 0,8
Kąt widzenia  - 150 stopni
Grubość  - 0,35mm
Przednia strona  - szara matowa, włókna szklane
Tylna strona  - czarna


Te i inne modele ekranów Avers za dopłatą można wyposażyć w dodatkowe akcesoria są to m.in.


- system zdalnego sterowania na podczerwień (Alfa IR)
- radiowe systemy zdalnego sterowania (Alfa Radio, Delta)
- systemy sterujące z wyzwalaczem (Alfa Trigger, Alfa Trigger Bezprzewodowy, Beta)
- malowanie proszkowe w kolorach z palety RAL
- naścienny przełącznik sterujący z blokadą kluczem
- czarny górny pas (TOP)

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.