Ekran z napinaczami Adeo Tensio Multiformat 325 cm

Dostępne warianty:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Vison White PRO BE Cena netto: Cena brutto:
Ref White BE Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:

Linia ekranów przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, dedykowana w szczególności do sektora kina domowego. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość ekranów projekcyjnych jest brak fałd i zmarszczeń.

Ekrany z napinaczami rozwiązują ten problem za pomocą innowacyjnych i oryginalnych systemów, opracowanych i opatentowanych przez pracowników działu badań i rozwoju Adeo Screen.

Tensio Classic Multiformat, nowość w ofercie Adeo Screen daje użytkownikowi możliwość korzystania z ekranu o wielu różnych formatach, przy zachowaniu czarnych ramek dookoła powierzchni roboczej w każdym z ustawień. Czarne ramki zwiększają kontrast wyświetlanego obrazu oraz pozwalają ukryć niedoskonałości projekcji. Rozwiązanie oparte jest o dwie niezależnie pracujące powierzchnie - właściwą powierzchnię roboczą z
czarnymi ramkami oraz ruchomy górny top maskujący.

Odpowiednia synchronizacja pierwszej powierzchni z drugą umożliwia wybór danego formatu obrazu. Ekrany wyposażone są w system napinaczy Tensio Classic - wyprofilowaną powierzchnię projekcyjną napiętą elastycznymi linkami. System ten zapewnia idealnie gładką powierzchnię projekcyjną.

Kasety wykonane są w całości z aluminium. Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw montażowy, bezprzewodowe zintegrowane sterowanie radiowe oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.

 

Akcesoria standardowe:
Zestaw do montażu ścienno-sufitowego
Odbiornik zdalnego sterowania Way
Pilot zdalnego sterowania Way
Obudowy ścienne lub nabiurkowe do pilota typu Way


Akcesoria opcjonalne:
Dystansowniki – maks. 60 cm


Dla projektorów w standardzie 4:3 dostępne są następujące formaty:
1.33 NTSC PAL 4:3
1.66 Panoramiczny - Europa
1.78 HDTV 16:9
1.85 Panoramiczny
2.35 Cinemascope 21:9
2.40 Panavision


Dla projektorów w standardzie 16:9 dostępne są następujące formaty:
1.78 HDTV 16:9
1.85 Panoramiczny
2.35 Cinemascope 21:9
2.40 PanavisionMożliwości personalizacji - (Personal Screen System):


Wymiar kasety: szerokość

Format powierzchni projekcyjnej: 1 z siedmiu formatów do wyboru (patrz tabela)

Wymiary powierzchni projekcyjnej: szerokość i wysokość

Montaż kasety: ścienno-sufitowy lub system szybkiego montażu

Kolor kasety: tylko biały z wykończeniem końcówek kaset w kolorze anodyzowanego aluminium

Powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionWhitePro, VisionGrey lub VisionAcoustik

Wysokość czarnego topu: od 15 do 40 cm (patrz tabela)

Strona wysuwu ekranu:
tylko przód

Strona montażu silnika:
tylko prawa

 


Zobacz także inne produkty

Ekran ramowy Adeo FramePro Rear Elastic Bands 484x272 cm (16:9) Cena brutto: 3759.00 PLN
Ekran ramowy Adeo FrameLess Curved 550x309 cm (16:9) Cena brutto: 8370.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo do zabudowy Max Inceel 600x375 cm format 16:10 Cena brutto: PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Front Elastic Bands 350x149 cm (21:9) Cena brutto: 2849.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Basic 650x276 cm format 21:9 Cena brutto: 8050.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.