Ekran ramowy Adeo Folder 266x150 cm (16:9)

Producent: Adeo Screen
Cena netto:
Cena brutto:

Firma Adeo Screen oferuje ekran przeznaczony na rynek eventów i wypożyczeń. Ekran oparty jest o szybką w montażu i demontażu konstrukcję, na którą napina się powierzchnię projekcyjną. Linia ekranów szybkiego montażu tzw. Fast-Fold, dedykowana jest do zastosowań mobilnych - projekcji plenerowych, eventów oraz zastosowań w edukacji i biznesie.

Ekran oparty jest o szybką w montażu i demontażu konstrukcję, na którą napina się powierzchnię projekcyjną, dwa materiały projekcyjne (do przedniej i tylnej projekcji) oraz case transportowy (różne wersje w zależności od rozmiaru ekranu).

Ekrany Folder dostępne są w formacie 16:9 z powierzchnią White oraz jednocześnie z powierzchnią Rear do projekcji tylnej. 

W skład kompletu wchodzą nogi oraz pokrowiec transportowy.
Alternatywą dla przenośnych ekranów ramowych są ekrany Adeo Frame. Wszędzie tam gdzie montaż/demontaż ekranu będzie miał miejsce sporadycznie, sugerujemy użycie ekranów Frame, na których można uzyskać dużo lepsze jakościowo rozwiązanie.

Powierzchnie projekcyjne:
- VisionWhite + VisionRear - komplet


Zobacz także inne produkty

Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Elegance 150x150 cm (1:1) Cena brutto: 1461.60 PLN
Ekran do zabudowy z napinaczami Adeo Tensio Classic Incell 215x134 cm (16:10) Cena brutto: 6395.00 PLN
Ekran wielkoformatowy z napinaczami Adeo Tensio Alumax 464x348 cm (4:3) Cena brutto: 16750.00 PLN
Ekran z napinaczami Adeo Tensio Multiformat 300 cm Cena brutto: 13720.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Biformat 275 cm Cena brutto: 6956.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.