Dodatkowa górna czarna ramka do ekranu Adeo Tensio Alumax

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
512cm/4:3/10-20cm Cena netto: Cena brutto:
612cm/4:3/10-20cm Cena netto: Cena brutto:

Dodatkowa górna czarna ramka do ekranu elektrycznego z napinaczami Tensio Alumax. Cena uzależniona od rozmiaru ekranu i wielkości górnej czarnej ramki.

Warianty cenowe podane według schematu:

Szerokość powierzchni roboczej ekranu z ramkami/Format ekranu/Wielkość dodatkowej czarnej ramki

Np. 464cm/4:3/10-20cm oznacza, że ekranie o szerokości 464cm, formacie 4:3, dodatkowa czarna górna ramka wielkości od 10 do 20cm kosztuje 464 zł brutto.


Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny Adeo Multiformat 275 cm Cena brutto: 12605.00 PLN
Ekran ramowy Adeo Plano Curved 300x169 cm (16:9) Cena brutto: 3980.00 PLN
Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Alumid 413x258 cm (16:10) Cena brutto: 9950.00 PLN
Ekran do zabudowy z napinaczami Adeo InSuperior 450x253 cm (16:9) Cena brutto: 11900.00 PLN
Ekran z napinaczami Adeo Tensio Classic Biformat 275 cm Cena brutto: 9800.00 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.