Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus
08.03.2013

Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z akcją promocyjną Przywitaj wiosnę z 2x3. Nowa promocja, to przede wszystkim świetne ceny na tablice interaktywne, projektory marek Nec i Esprit. Promocja dotyczy też wybranych wizualizerów, ekranów, flipchartów, stolików, tablic oraz gablot, a także innych akcesoriów.

 

Wszystkie te produkty znajdą doskonałe zastosowanie w szkołach, biurach i każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest profesjonalna prezentacja czy szkolenie, lub kiedy chcemy doskonale i w pełni wyposażyć salę na spotkania z pracownikami czy klientami. Tablica Interaktywna Esprit Plus to najczęściej sprzedawany produkt w naszym sklepie, klienci docenili jej jakość i uniwersalne zastosowanie. Dzięki powierzchni ceramicznej możemy jej używać jak zwykłej tablicy, a w połączeniu np. z projektorami Esprit, staje się w pełni interaktywna.

 

Flipchart to niezbędny element każdego biura, dzięki niemu możemy w łatwy i szybki sposób przedstawić omawiany temat. Ekrany na trójnogu można w łatwy sposób przetransportować, co dodaje profesjonalizmu wyjazdowemu szkoleniu czy prezentacji.

 

Ekrany ścienne to nieodłączny element każdej sali konferencyjnej. Tablice obrotowe i ścienne wykonane z najlepszych materiałów i z nienaganną starannością od lat znajdują nabywców wśród szkół. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące promocji bądź produktów – zapraszamy do kontaktu.

 

Oferta promocyjna dotyczy:

 

Tablice interaktywne:

Esprit Plus

Tablica Interaktywna Esprit Plus 80’’ + głośniku gratis

Tablica Interaktywna Eno 2610 + tablet 7’’ gratis

 

Projektory:

Nec V230X

Projektor Nec V230X + Uchwyt UPB2 gratis

Projektor krótkoogniskowy Nec V260XS + Uchwyt UPXS gratis

Projektor krótkoogniskowy Esprit PST250X + Uchwyt UPXS gratis

 

Wizualizer:

Wizualizer WZ2 + 2x kawa i czekolada Lindt gratis

 

Stolik:

Stolik projekcyjny 2x3 Universal + Pendrive 4gb gratis

 

Ekrany:

2x3 Ekran

Ekran na trójnogu 2x3 POP 165x122 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran na trójnogu 2x3 POP 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny ręczny 2x3 POP 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny ręczny 2x3 POP 236x175 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny elektryczny 2x3 PROFI 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny elektryczny 2x3 PROFI 236x175 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

 

Flipcharty:

Flipchart Red

Flipchart 2x3 Mobilechart Pro Red + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Flipchart 2x3 Eurochart Red+ zestaw kosmetyków Ziaja gratis

 

Tablice:

Tablica suchościeralna

Tablica obrotowa 2x3 150x100 magnetyczna lakierowana + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Tablica obrotowa 2x3 180x120 magnetyczna lakierowana + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Tablice suchoscieralne 2x3 OfficeBoard magnetyczna lakierowana w rozmiarach 120x90, 150x100, 180x90, 180x120, 200x100 + kawa Venezia 0,5 kg gratis

 

Gabloty:

 

Gabloty

 

Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 120x90 i 150x100 w wariantach korkowa, biała suchościeralna magnetyczna, tekstylna + Pendrive 4gb gratis

 

Akcesoria:

Czyścik do tablic i Flipchartów DUO + czekolada milka gratis

Zestaw startow (markery, czyściki, magnesy, płyn)+ czekolada milka gratis

 

Promocja trwa do 30 czerwca 2013 roku lub wyczerpania stanów magazynowych.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.