Interaktywna szkoła przyszłości - promocje dla edukacji
20.08.2012

Interaktywna szkoła przyszłości - promocje dla edukacji

Trzeci rok z rzędu firma 2x3 organizuje i pilotuje program Interaktywna Szkoła Przyszłości 2012, który kierowany jest do szkół i uczelni i wszystkich instytucji edukacyjnych.

Program obejmuje głównie ofertę sprzętu elektronicznego, w tym tablice interaktywne, projektory, wizualizery, jednak specjalne ceny i produkty gratisowe dla szkół dotyczą również akcesoriów szkolno biurowych takich jak : tablice szkolne (suchościeralane i zielone kredowe), tablice korkowe, tekstylne, stoliki pod sprzęt, gabloty, flipcharty i ekrany projekcyjne.

Głównym założeniem akcji jest propagowanie i promowanie najnowszych produktów interaktywnych w szkolnictwie. Akcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznawania się z całym asortymentem który jest objęty tą specjalną ofertą. Promocja ma zasięg ogólnopolski i trwa od 23.07.2012 do 31.12.2012 lub do wyczerpania zapasów magazynowych produktów podstawowych lub gratisów.

Tablica Interaktywna Esprit Plus 80’’ + tablet 10’’

•    Powierzchnia interaktywna , suchościeralna i magnetyczna, ceramiczna
•    Pisanie za pomocą palca
Cena: 4305,00 brutto

Zestaw Esprit Go (Tablica Esprit Plus 80’’ + stojak mobilny + projektor Esprit)

•    Kompletny i gotowy do pracy zestaw (wersja mobilna)
Cena: 7690,00 brutto

Zestaw Esprit Wall (Tablica Esprit Plus 80’’ + uchwyt ścienny + projektor Esprit)
•    Komplety i gotowy do pracy zestaw (wersja stacjonarna)
Cena: 6519,00 brutto

Tablica Interaktywna Eno Classic 2610 78’’ + tablet 7’’

•    Tablica nie wymaga źródła zasilania
•    Powierzchnia interaktywna, suchościeralna i magnetyczna, ceramiczna
Cena: 5289,00 brutto

Tablica (tryptyk)Interaktywna Eno Flex + Uchwyt do projektora UPXS

•    Połączenie tablicy interaktywnej i tablicy suchościeralnej (biała lub kredowa) w formie tryptyka
•    Powierzchnia interaktywna, suchościeralna i magnetyczna, ceramiczna
Cena: 5900,00 brutto

Eno Play (system nagłośnieniowy do tablicy Eno)
•    Szybka instalacja
•    Czysty i równomierny dźwięk
Cena: 3445,00 brutto

interaktywna szkoła przyszłości

Wizualizer WZ2 + Boombox
•    Waga zaledwie 1,9 kg
•    Zastępuje skaner, kamerę i aparat 5,0 mpx

Wizualizer Eno Fuse + Boombox

•    Gwarancja 3 lata
•    Zastępuje skaner, kamerę i aparat, 3,2 mpx

Ekran elektryczny ścienny PROFI + wskaźnik laserowy WL2
•    Pilot radiowy w komplecie
•    Dwa wymiary do wyboru 195x145 lub 236x175 cm

Ekran ręczny ścienny POP + wskaźnik laserowy WL1
•    Łatwy montaż, ręcznie rozwijany
•    Dwa wymiary do wyboru 195x145 lub 236x175 cm

Ekran na trójnogu POP + wskaźnik laserowy WL1
•    Lekki i wygodny w transporcie
•    Dwa wymiary do wybory 165x122 lub 195x145 cm

2x3 tablice interaktywne


Aby zapoznać się z całą ofertą promocyjną zachęcamy do przejrzenia zakładki promocje na naszej stronie.

Oferta z gratisami jest również dostępna dla klientów spoza sektora edukacyjnego.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.