Ekrany z napinaczami - idealne napięcie, maksimum satysfakcji
05.07.2012

Ekrany z napinaczami - idealne napięcie, maksimum satysfakcji

Ekrany projekcyjne z bocznym systemem napinaczy tzn. Tensio w przypadku producenta ekranów Adeo i Tension w przypadku ekranów firmy Avers, to ekrany dla najbardziej wymagających klientów. Oba te sposoby napinania powierzchni to system linek napinających boczne krawędzie ekranu, dzieki czemu powierzchnia projekcyjna jest zawsze idealnie napięta.

Takie rozwiązanie polecane jest szczególnie do kin domowych np. ekran elektryczny ścienno sufitowy z napinaczami Adeo Tensio Motorized Elegance 301x226cm, gdzie liczy się precyzja i gdzie główną rolę odgrywa jakość materiału i jego napięcie. System sprawdza się również w salach konferencyjnych, szkoleniowych, bądź aulach wykładowych, gdzie powierzchnia ekranu przekracza 300 cm np. ekran wielkoformatowy z napinaczami Adeo Tensio Alumax 564x423 cm

Wszystkie ekrany z napinaczami w zależności od modelu mogą być do montażu ścienno-sufitowego, jak również do zabudowy sufitowej np. Ekran do zabudowy z napinaczami Adeo Tensio Classic Incell 315x236 cm. Ekrany firmy Adeo oferowane są w dwóch systemach napinaczy: systemie Tensio (z bocznymi obciążnikami i systemem linek) oraz w systemie Tensio Classic (bez obciążników i systemem elastycznych gumek), w trzech liniach produktowych Elegance, Professional, Linear.

Dodatkowo napinacze znajdziemy w ekranach z serii Adeo Incell (do zabudowy), a także w ekranach dużego formatu typu Adeo Alumax.

ekran z napinaczami

Firma Avers od niedawna stosuje napinacze w ekranach, czas i wiedza ekspertów przyniosła rezultaty w postaci ekranów Tension w wersjach ścienno sufitowej np.
ekran elektryczny ścienno sufitowy Avers Cumulus X Tension 302x162cm, jak i do zabudowy np. ekran elektryczny do zabudowy Avers Contour Tension 334x179cm Oczywiście, jak w przypadku wszystkich naszych ekranów jest możliwość wyboru dowolnego rozmiaru i formatu (1:1, 4:3, 16:9, 16:10, 2:35:1)


Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego showroomu, w którym można obejrzeć ekran z napinaczami Adeo Tensio Motorized Professional.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.