Ekrany elektryczne Avers Stratus 2 - elegancja i wygoda użytkowania
07.08.2012

Ekrany elektryczne Avers Stratus 2 - elegancja i wygoda użytkowania

Bogata oferta ekranów firmy Avers została poszerzona o nowy model ekranu elektrycznego - STRATUS 2. Ekran ten występuje w dwóch wariantach standardowym i z napinaczami Stratus 2 Tension. Ciekawostką jest to, że dzięki zastosowaniu specjalnego zestawu montażowego In-ceiling kit Stratus 2 może być zamontowany pod zabudowę w suficie podwieszanym. Standardowo dostępne są ekrany w formacie : 1:1, 4:3, 16:9 i 16:10.

Rozmiary ekranów Stratus 2 zaczynają się od 180 cm szerokości, kończąc aż na 300 cm. Odpowiedni wybór powierzchni projekcyjnej (White Ice, Matt White, Matt Grey, Silver P, New Coral) gwarantuje idealny obraz podczas projekcji.

Ekrany Stratus 2 charakteryzują się tym, że ich obudowa jest wykonana z aluminium, a specjalna zamykana klapka po zwinięciu ekranu sprawia ze kaseta staje się pyłoodporna.

Regulacja położeń punktów krańcowych i automatyczna opcja zwijania i rozwijana sprawia, że ekran ten jest bardzo prosty w obsłudze i montażu, silnik znajduje się po lewej stronie obudowy. Aby poprawić wizualny wygląd ekranu do wybory mamy kilka kolorów ozdobnych kedr na obudowie ekranu (kedry w kolorze : niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym, czarnym lub białym). Opcjonalnie ekran można wyposażyć w czarne ramki, górny czarny pas tzw. TOP oraz sterowanie radiowe lub na podczerwień - jest to zawsze dodatkowo płatne, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, uzyskają Państwo wtedy atrakcyjną cenę na dowolną konfigurację wyżej wymieninego ekranu.

AVERS Stratus 2 bez napinaczy


AVERS Stratus 2 Tension z napinaczami


Wszystkie elektryczne ekrany firmy AVERS mają 2 letnią gwarancję oraz 5 letnią gwarancję na silnik.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.