Ekran wielkoformatowy z napinaczami Adeo Tensio MaxOne 514x218 cm (21:9)

Dostępne warianty:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Macro Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:
Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych dużego formatu (450-600cm szerokości), dedykowana do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego oraz wyposażenia sal konferencyjnych. Wykorzystujących system napinaczy Tensio zapewniający idealną płaskość ekranu.

 

Najczęstszym problemem, jaki muszą uwzględnić producenci ekranów jest aspekt dotyczący płaskości powierzchni projekcyjnej. Jednym z najczęstszych czynników wpływających na jakość ekranów projekcyjnych są fałdy i zmarszczenia.

 

Ekrany z napinaczami rozwiązują ten problem za pomocą innowacyjnego i oryginalnego systemu Tensio opracowanego przez pracowników działu Badań i Rozwoju Adeo Screen.

 

System Tensio składa się z dwóch obciążników połączonych po obu stronach dolnej listwy ekranu, do których zamocowane są sznurki.

Ekrany Tensio MaxOne dostępne są w formacie 4:3, 16:10, 16:9 i 21:9 oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia - Vision White, Vision Akustik i Macro Acoustik.

Konstrukcja bazuje na aluminiowej rurze o dużej wytrzymałości i odpowiedniej średnicy oraz silniku elektrycznym z momentem obrotowym dopasowanym do rozwijania i zwijania dużej powierzchni materiału projekcyjnego. Taki mechanizm zwijania materiału zapewnia idealnie płaską płaszczyznę, nawet jeśli rozmiary ekranu są znaczne.

Kasety wykonane są w całości z aluminium z żelaznymi zakończeniami.

Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw szybkiego montażu, przewodowe sterowanie naścienne oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.

Możliwość montażu: ścienna lub sufitowa - elementy montażowe do obu typów instalacji w komplecie.

Szerokość całkowita: Możliwość skrócenia szerokości kasety i powierzchni ekranu na dokładny wymiar.

 

Wersja BE: Czarna ramka, szerokość 5cm


Górny pas "TOP": Obniżający pozycję ekranu pas materiału, dostępny w wersji czarnej dla ekranów z ramkami (BE), bądź w kolorze materiału dla ekranów bez ramek - odpowiednia długość jako opcja.

 

Powierzchnie projekcyjne: (opis w załączniku)

Vision White, Vision Acoustik, Macro Acoustik.

Sposób wysuwu ekranu: przedni lub tylni (standardowo tylni).

Strona montażu silnika w kasecie ekranu: prawa lub lewa (standardowo prawa).

Sterowanie bezprzewodowe: (dostępne jako opcja)
- radiowe
- radiowe zintegrowane z silnikiem (w tym przypadku brak przewodowego sterowania naściennego)
- irda (podczerwień)


Gwarancja: 24 miesiące na ekran, 60 miesięcy na silnik.


Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny Adeo Professional 193x86 cm lub 183x78 cm (wersja BE) format 21:9 Cena brutto: 2280.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 750x468 cm (16:10) Cena brutto: 4576.15 PLN
Ekran ramowy Adeo Plano 220x138 cm (16:10) Cena brutto: 1860.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 1100x468 cm (21:9) Cena brutto: 6275.70 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 650x650 cm (1:1) Cena brutto: 4511.55 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.