Ekran wielkoformatowy z napinaczami Adeo Tensio Alumax 564x423 cm (4:3)

Dostępne warianty:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Macro Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:

Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych dużego formatu (450-600cm szerokości), dedykowana do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego oraz wyposażenia sal konferencyjnych.

 

Najczęstszym problemem, jaki muszą uwzględnić producenci jest aspekt dotyczący płaskości powierzchni projekcyjnej. Jednym z najczęstszych czynników wpływających na jakość ekranów projekcyjnych są fałdy i zmarszczenia.

 

Ekrany z napinaczami rozwiązują ten problem za pomocą innowacyjnego i oryginalnego systemu Tensio opracowanego przez pracowników działu Badań i Rozwoju Adeo Screen.

 

System Tensio składa się z dwóch obciążników połączonych po obu stronach dolnej listwy ekranu, do których zamocowane są sznurki.

Ekrany Tensio Alumax dostępne są w formacie 4:3, 16:10, 1:1, 16:9 i 21:9 oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia - Vision White, Vision Akustik i Macro Acoustik.

Konstrukcja bazuje na aluminiowej rurze o dużej wytrzymałości i odpowiedniej średnicy oraz silniku elektrycznym z momentem obrotowym dopasowanym do rozwijania i zwijania dużej powierzchni materiału projekcyjnego. Taki mechanizm zwijania materiału zapewnia idealnie płaską płaszczyznę, nawet jeśli rozmiary ekranu są znaczne.

Kasety wykonane są w całości z aluminium.

Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw szybkiego montażu, przewodowe sterowanie naścienne oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.

Możliwość montażu:
ścienna lub sufitowa - elementy montażowe do obu typów instalacji w komplecie.

Szerokość całkowita: Możliwość skrócenia szerokości kasety i powierzchni ekranu na dokładny wymiar.

 

Górny czarny pas: opcjonalnie, odpowiednia długość ustalana indywidualnie.

 

Powierzchnie projekcyjne: (opis w załączniku)

Vision White, Vision Acoustik, Macro Acoustik.

Sposób wysuwu ekranu: przedni lub tylni (standardowo tylni).

Strona montażu silnika w kasecie ekranu:
prawa lub lewa (standardowo prawa).

Sterowanie bezprzewodowe: (dostępne jako opcja)
- radiowe,
- radiowe zintegrowane z silnikiem,
- irda (podczerwień),

Gwarancja: 24 miesiące na ekran, 60 miesięcy na silnik.


Mogą Cię również zainteresować

Dodatkowa górna czarna ramka do ekranu Adeo Tensio Alumax
Dodatkowa górna czarna ramka do ekranu Adeo Tensio Alumax
Cena brutto: 476.00 PLN
Pilot do ekranu Adeo
Pilot do ekranu Adeo
Cena brutto: 230.00 PLN
Pilot IRDA
Pilot IRDA
Cena brutto: 297.00 PLN
Bezprzewodowy odbiornik radiowy Adeo z możliwością sterowania z projektora (+12 Volt)
Bezprzewodowy odbiornik radiowy Adeo z możliwością sterowania z projektora (+12 Volt)
Cena brutto: 475.00 PLN
Odbiornik IRDA
Odbiornik IRDA
Cena brutto: 820.00 PLN

Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Motorized Professional 308x173 cm (16:9) Cena brutto: 5525.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 650x343 cm (1.89:1) Cena brutto: 3110.30 PLN
Ekran ramowy Adeo Prestige 400x225 cm (16:9) Cena brutto: 4445.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 750x563 cm (4:3) Cena brutto: 4506.80 PLN
Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Professional 393x221 cm (16:9) Cena brutto: 2607.30 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.