Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Linear 250x156 cm (16:10)

Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear Cena netto: Cena brutto:
Ref White Cena netto: Cena brutto:
Ref White BE Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:

Ekrany Winch Linear firmy Adeo Screen - kompaktowe, lekkie i proste w użyciu ekrany rozwijane ręcznie za pomocą systemu korbowego - są rezultatem wielu lat badań oraz działań nad designem. Są to produkty o unikalnej charakterystyce: najwyższym standardzie jakości, nowoczesnym włoskim wzornictwie.

Dlaczego system korbowy? System ten pozwala na rozwijanie i zwijanie ekranu w sposób kontrolowany, uniemożliwiając tym samym natychmiatsowe wyciągnięcie bądź schowanie ekranu, powodujące najczęściej uszkodzenia powierzchni projekcyjnej lub nawet jej wyrwanie. Dzięki rozwiązaniu korbowemu w dłuższym okresie użytkowania materiał projekcyjny pozostaje praktycznie w pierwotnym stanie, zupełnie inaczej niż w przy ekranach z uchwytem, tzw. "manual pull-down".

Ekrany Winch Linear są tańszą alternatywą dla ekranów linii Professional i Elegance i są przeznaczone dla wszystkich typów klientów - nadają się zarówno do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Ekrany Winch Linear dostępne są w formatach 4:3, 16:10, 1:1, 16:9 i 21:9 oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia.

Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw montażowy oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji

Kasety ekranów Winch Linear wykonane są z wysokiej jakości stali z plastikowymi zakończeniami.

Sterowanie:

- Ręczne za pomocą korby.

Możliwość montażu:

- Ścienna lub sufitowa - elementy montażowe w komplecie.

Rodzaje powierzchni projekcyjnych (opis w załączniku):

- Vision White

- Vision White BE

- Vision White Pro

- Vision White Pro BE

- Reference White

- Reference White BE

- Reference Grey

- Reference Grey BE

- Vision Rear

- Vision Acoustik

- Vision Acoustik BESposób wysuwu ekranu:

- tylni.

Kolor obudowy ekranu:

- biały matowy z szarymi końcówkami.

Strona montażu korby w kasecie ekranu:

- prawa.

Czarna ramka:

- opcjonalnie - szerokość 5cm, zmniejsza powierzchnię projekcyjną o szerokość ramki.

Górny czarny pas:

- opcjonalnie, tylko z powierzchnią z czarną ramką.

 

Produkt niedostępny. Polecamy jako alternatywę ekrany Adeo serii Elegance i Professional.


Zobacz także inne produkty

Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 1200x634 cm (1.89:1) Cena brutto: 8772.30 PLN
Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Professional 393x295 cm (4:3) Cena brutto: 2607.30 PLN
Ekran elektryczny Adeo Professional 293x220 cm lub 283x212 cm (wersja BE) format 4:3 Cena brutto: 2979.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 300x168 cm (16:9) Cena brutto: 1672.95 PLN
Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Motorized Professional 308x132 cm (21:9) Cena brutto: 5525.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.