Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Elegance 290x218 cm lub 280x210 cm (wersja BE) format 4:3

Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear DB Cena netto: Cena brutto:
Ref White Cena netto: Cena brutto:
Ref White BE Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:

Ekrany Winch Elegance firmy Adeo Screen - kompaktowe, lekkie i proste w użyciu ekrany rozwijane ręczne za pomocą systemu korbowego - są rezultatem wielu lat badań oraz działań nad designem. Są to produkty o unikalnej charakterystyce: najwyższym standardzie jakości, nowoczesnym włoskim wzornictwie oraz możliwościach personalizacji oferowanych przez system PSS - Personal Screen System, umożliwiający wyprodukowanie ekranu możliwie najbardziej dopasowanego do potrzeb klienta.

Dlaczego system korbowy? System ten pozwala na rozwijanie i zwijanie ekranu w sposób kontrolowany, uniemożliwiając tym samym natychmiastowe wyciągnięcie bądź schowanie ekranu, powodujące najczęściej uszkodzenia powierzchni projekcyjnej lub nawet jej wyrwanie. Dzięki rozwiązaniu korbowemu w dłuższym okresie użytkowania materiał projekcyjny pozostaje praktycznie w pierwotnym stanie, zupełnie inaczej niż w przy ekranach z uchwytem, tzw. "manual pull-down".

Ekrany Winch Elegance przeznaczone są dla wszystkich typów klientów - nadają się zarówno do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Ekrany Winch Elegance dostępne są w formatach 4:3, 16:10, 1:1, 16:9 i 21:9 oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia - powierzchnię VisionWhite, VisionWhitePro lub VisionRear (projekcja tylna) dla zastosowań profesjonalnych AV, sektora publicznego i edukacyjnego, a także powierzchnie o wysokim kontraście VisionGrey dla użytkowników kina domowego.

Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw montażowy oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.

Kasety ekranów Winch Elegance wykonane są z wysokiej jakości aluminium z aluminiowymi zakończeniami.

Sterowanie:

- Ręczne za pomocą korby.

Możliwość montażu:

- Ścienna lub sufitowa - elementy montażowe do obu typów instalacji w komplecie.

Możliwości personalizacji - PSS (Personal Screen System).

- PSS to system umożliwiający personalizację ekranów zgodnie ze specyficznymi oczekiwaniami klientów.

Ekran posiada certyfikat CE oraz certyfikat trudnopalności M1/M2.

Powierzchnie projekcyjne:

- Vision White

- Vision White BE

- Vision White Pro

- Vision White Pro BE

- Reference White

- Reference White BE

- Reference Grey

- Reference Grey BE

- Vision Rear

- Vision Acoustik

- Vision Acoustik BE


Sposób wysuwu ekranu:

- opcjonalnie, przedni lub tylni (standardowo tylni).

Strona montażu korby w kasecie ekranu:

- prawa lub lewa (standardowo prawa).

Kolor obudowy ekranu:

- biały,

- czarny,

- anodyzowane aluminium (standardowo biały).

Czarna ramka:

- opcjonalnie, szerokość 5cm, zmniejsza powierzchnię roboczą o szerokość ramki.

Górny czarny pas:

- opcjonalnie, tylko z powierzchniami z czarną ramką.


Zobacz także inne produkty

Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 950x404 cm (21:9) Cena brutto: 4381.40 PLN
Ekran Adeo Cinema 700x298cm (21:9) Cena brutto: 19997.34 PLN
Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Elegance 190x143 cm lub 180x135 cm (wersja BE) format 4:3 Cena brutto: 2271.56 PLN
Ekran do zabudowy z napinaczami Adeo InSuperior 250x106 cm (21:9) Cena brutto: 7290.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 250x188 cm (4:3) Cena brutto: 1240.70 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.