Ekran ręcznie rozwijany Adeo Cyber 234x132 cm (16:9)

Producent: Adeo Screen
Cena netto:
Cena brutto:

Rozwijane ekrany do profesjonalnej instalacji w pomieszczeniach o średnich rozmiarach w sektorze edukacyjnym, publicznym, jak również w firmach. Kompaktowe, lekkie i gotowe do użycia spełniają najwyższe oczekiwania jakościowe, ponadto cechuje je innowacyjny design z absolutnie konkurencyjnymi cenami.

Cechy:

Wysoka jakość materiałów:

- Konstrukcja aluminiowa i materiał projekcyjny VisionTex (PVC laminowane na włóknie szklanym) z 3cm czarną ramką malowaną natryskowo w standardzie.

Użytkowanie:

- Ekran nie wymaga żadnej konserwacji.

Konkurencyjna cena
.

Solidność systemu zwijania:

- Mechanizm zwijania jest szczególnie wytrzymały.

Kolor obudowy:

- Biały.

Elastyczność VisionTex:

- Doskonała elastyczność i niska waga cechują materiał American Vision Tex zapewniając wysoką niezawodność ekranów w długim okresie.

System instalacji:

- (do ściany lub sufitu) składa się z uchwytów, które po zamocowaniu są ukryte za ekranem.

Bezpieczeństwo:

- Zgodne z ostatnimi normami bezpieczeństwa, materiał projekcyjny posiada certyfikat M2 Fireproof.

 

Produkt wycofany z oferty, prosimy o kontakt z handlowcem w celu znalezienia zamiennika.


Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny Adeo Motorized Professional 193x109 cm (16:9) Cena brutto: 2280.00 PLN
Ekran ramowy Adeo Folder 305x229 cm (4:3) Cena brutto: 5370.00 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Front Buttons 284x213 cm (4:3) Cena brutto: 2510.00 PLN
Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Professional 243x243 cm (1:1) Cena brutto: 2066.40 PLN
Ekran ramowy Adeo Plano 220x124 cm (16:9) + projektor Cena brutto: 1490.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.