Ekran ramowy Adeo Plano Curved 240x135 cm (16:9)

Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White Pro Cena netto: Cena brutto:
Ref White Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey Cena netto: Cena brutto:
Helios White Cena netto: Cena brutto:
Helios Grey Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Helios White Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Ekrany projekcyjne ramowe najwyższej jakości przeznaczone do trwałego zawieszenia, dedykowane w szczególności do kina domowego. Konstrukcja z profilami odbijającymi światło pod kątem 45%, przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Profil ekranu w kształcie łuku.

 

Promień łuku ekranu jest indywidualnie obliczany i optymalnie wykonany dla każdego rozmiaru ekranu. Taka budowa wpływa na znaczną poprawę jednorodności obrazu na całym obszarze roboczym. Rozwiązanie to umożliwia, również w połączeniu z powierzchnią Helios White/Grey, idealną projekcję w formacie 1.78:1 (16:9). Dzięki profilowi ekranu udało się wyeliminować straty światła na krawędziach bocznych, które zwykle występują w ekranach  o takim formacie i nie zakrzywionych profilach. Do tej pory przy zastosowaniu powierzchni z wyższym współczynnikiem gain jak w powierzchniach typu Helios było to trudne do osiągnięcia.

 

Czarny aksamit jest nie tylko elegancki, ale także zwiększa percepcję kontrastu. Aksamit jest nakładany w drodze specjalnego procesu: profil pokrywany jest cienką warstwą gorącego, klejącego płynu a następnie profile wkładane są do specjalnego urządzenia, gdzie aksamit jest nakładany na profile za pomocą pola elektromagnetycznego, które umożliwia perfekcyjną orientację każdego pojedynczego włosa.


Ekran może być instalowany na ścianie za pomocą systemu uchwytów mocujących, schowanych za profilem. Materiał projekcyjny jest przymocowany do profilu za pomocą gumek, które zapewniają idealnie płaską powierzchnię.


Ekran Plano Curved z czarnym aksamitnym wykończeniem stanowi prawdziwe "dzieło sztuki" wśród ekranów produkowanych przez Adeo Screen i jest produktem właściwym dla klientów, pragnących w ich domach produktów o najwyższym standardzie wykończenia.


Możliwość montażu:

- ścienna

 

Możliwość personalizacji - PSS (Personal Screen System).

- PSS to system umożliwiający personalizację ekranów zgodnie ze specyficznymi oczekiwaniami klientów.

 

Personalizacja wymiarów:

-wysokość

-szerokość


Rodzaje powierzchni projekcyjnych (opis w załączniku):
- Vision White

- Vision White Pro

- Reference White

- Reference Grey

- Helios White

- Helios Grey

- VisionAcoustik

- Helios White Acoustik


Pokrycie ramy aksamitem: opcjonalnie

 

Gwarancja: 24 miesiące.


Zobacz także inne produkty

Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 650x343 cm (1.89:1) Cena brutto: 3682.20 PLN
Dystansownik do ekranów Adeo Cena brutto: 125.00 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Front Buttons 584x329 cm (16:9) Cena brutto: 5859.00 PLN
Ekran elektyczny z napinaczami Adeo OnSuperior 250x188 cm (4:3) Cena brutto: 6350.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 950x501 cm (1.89:1) Cena brutto: 6179.75 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.