Ekran ramowy Adeo FramePro Front Elastic Bands 300x169 cm (16:9)

Dostępne warianty:
VisionWhitePro Cena netto: Cena brutto:
Ref Grey Cena netto: Cena brutto:

Ekrany ramowe FramePro zastąpiły dostępne dotychczas ekrany Frame.
Wersja ekranów dedykowana dla klientów oczekujących estetyki i minimalistycznego wykończenia. Powierzchnia projekcyjna pokrywa ramę dyskretnie wtapiając się w tło pomieszczenia.


System montażu charakteryzuje się odseparowaniem ramy od płaszczyzny ściany (np. w celu instalacji podświetlenia). Ekrany mogą być również montowane na opcjonalnych nogach. Wszystkie wymiary produktu mogą być personalizowane. Dla ułatwienia transportu w trakcie użytkowania profile ramy mogą być podzielone na mniejsze części.


Możliwości personalizacji (System PSS):
- Wymiar ramy: szerokość i wysokość.


Powierzchnie projekcyjne:

- Vision White Pro

- Reference Grey


Dla potrzeb transportu:

Profile poziome i/ lub profile pionowe mogą być dodatkowo podzielone na dwie części.


Akcesoria standardowe:
- Kątowniki,
- Wkręty,
- Uchwyty do montażu ściennego.


Akcesoria opcjonalne:
- Nogi dla ekranu z systemem zaczepów,
- Zestaw pierścieni do montażu ramy do kratownic.


Zobacz także inne produkty

Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 400x250 cm (16:10) Cena brutto: 1974.10 PLN
Ekran ramowy Adeo Prestige 350x149 cm (21:9) Cena brutto: 3800.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 700x297 cm (21:9) Cena brutto: 3396.25 PLN
Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Basic 300x168 cm (16:9) Cena brutto: 4940.00 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Front Elastic Bands 250x188 cm (4:3) Cena brutto: 2025.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.