Ekran ramowy Adeo FramePro Front Elastic Bands 200x112 cm (16:9)

Dostępne warianty:
VisionWhitePro Cena netto: Cena brutto:
Ambient Grey Cena netto: Cena brutto:

Ekrany ramowe FramePro zastąpiły dostępne dotychczas ekrany Frame.
Wersja ekranów dedykowana dla klientów oczekujących estetyki i minimalistycznego wykończenia. Powierzchnia projekcyjna pokrywa ramę dyskretnie wtapiając się w tło pomieszczenia.


System montażu charakteryzuje się odseparowaniem ramy od płaszczyzny ściany (np. w celu instalacji podświetlenia). Ekrany mogą być również montowane na opcjonalnych nogach. Wszystkie wymiary produktu mogą być personalizowane. Dla ułatwienia transportu w trakcie użytkowania profile ramy mogą być podzielone na mniejsze części.


Możliwości personalizacji (System PSS):
Wymiar ramy: szerokość i wysokość.


Powierzchnie projekcyjne:

- Vision White Pro

- Ambient Grey


Dla potrzeb transportu:

- Profile poziome i/ lub profile pionowe mogą być dodatkowo podzielone na dwie części.


Akcesoria standardowe:
- Kątowniki,
- Wkręty,
- Uchwyty do montażu ściennego.


Akcesoria opcjonalne:
- Nogi dla ekranu z systemem zaczepów,
- Zestaw pierścieni do montażu ramy do kratownic.


Zobacz także inne produkty

Ekran ramowy Adeo FrameLess Curved 250x140 cm (16:9) Cena brutto: 4010.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Biformat 300 cm Cena brutto: 8110.00 PLN
Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Professional 308x231 cm (4:3) Cena brutto: 5530.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Elegance 240x102 cm lub 230x98 cm (wersja BE) format 21:9 Cena brutto: 2569.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 500x280 cm (16:9) Cena brutto: 2713.20 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.