Ekran ramowy Adeo FramePro Front Buttons 184x78 cm (21:9)

Dostępne warianty:
VisionFold Cena netto: Cena brutto:
VisionFoldRear Cena netto: Cena brutto:

Linia ekranów projekcyjnych przeznaczona do trwalych instalacji audiowizualnych – profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposazenia sal konferencyjnych. Ekrany wykonane sa z solidnych, wzmocnionych, prostokatnych profili aluminiowych.


Wersja ekranów wyposazona w powierzchnie projekcyjna przypinana od frontu przy uzyciu klipsów do boków ramy. Dodatkowa czarna ramka wokól krawedzi maskuje obecnosc klipsów i slady wielokrotnego uzywania. Ekrany przeznaczone sa do montazu na scianie i posiadaja system montazowy ukryty w ramie.Istnieje takze mozliwosc montazu na opcjonalnych nogach. Ekrany sa dostepne tylko i wylacznie w standardowych wymiarach (patrz tabela). Dla ulatwienia transportu w trakcie uzytkowania profile ramy moga byc podzielone na mniejsze czesci.

 

Możliwości personalizacji (System PSS):
- Wymiar ramy: szerokość i wysokość.

 

Powierzchnie projekcyjne:

- VisionFold,

- VisionFoldRear.

 

Akcesoria standardowe:

- Kątowniki,
- Wkręty.


Akcesoria opcjonalne:

- Statyw do ekranu - na zamówienie,
- Zestaw pierścieni do montażu ramy do kratownic.

 


Zobacz także inne produkty

Ekran z napinaczami Adeo Tensio Multiformat 300 cm Cena brutto: 13720.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Elegance 290x181 cm lub 280x175 cm (wersja BE) format 16:10 Cena brutto: 2979.00 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Rear Elastic Bands 584x249 cm (21:9) Cena brutto: 5585.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 600x337 cm (16:9) Cena brutto: 3345.90 PLN
Sterowanie bezprzewodowe Adeo IrDA (podczerwień), odbiornik (kabel o długości 1 m) + pilot Cena brutto: 550.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.