Ekran ramowy Adeo FrameLess Curved 600x255 cm (21:9)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision Whitepro Cena netto: Cena brutto:
Reference White Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey Cena netto: Cena brutto:
Vision Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Wygięty obraz bardziej przyciąga uwagę. To dlatego opracowana została zagięta wersja bezramowa - dla lepszych doznań wizualnych. Ten typ ekranu jest godnym podziwu produktem, który wtapia się w eleganckie otoczenie, zapewniając jednocześnie wysoką jakość obrazu.

 

Profil aluminiowy (108x32 mm) zapobiega zniekształceniu oraz zapewnia większą gładkość materiału, przymocowany jest do tylnej części profilu za pomocą systemu sprężyn metalowych. Ta nowa funkcja umożliwia dodatkowo uniknąć pofalowań powierzchni projekcyjnej. Frameless Curved z materiałem projekcyjnym obejmującym całą ramę, idealnie komponuje się z okrągłą ścianą, nadając pomieszczeniu elementu dekoracyjnego. Rozmiary dostępne są od 2 do 4 m , z powierzchniami do przedniej projekcji.

 

Dostępne powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionWhitePro, ReferenceWhite, ReferenceGrey, VisionAcoustik, VisionMacroAcoustik, Helios White, Helios Grey

Dostępne formaty: 1.78, 2.35, 2.37, 2.39, 2.40

Szerokość: od 2 do 6 m

 

 


Zobacz także inne produkty

Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 750x421 cm (16:9) Cena brutto: 4471.65 PLN
Ekran elektryczny Adeo Elegance 190x190 cm lub 180x180 cm (wersja BE) format 1:1 Cena brutto: 2360.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Elegance 340x213 cm lub 330x206 cm (wersja BE) format 16:10 Cena brutto: 3290.00 PLN
Ekran z napinaczami Adeo Tensio Multiformat 325 cm Cena brutto: 14085.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Biformat 275 cm Cena brutto: 7290.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.