Ekran ramowy Adeo FrameLess 400x170 cm (21:9)

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision Whitepro Cena netto: Cena brutto:
Reference White Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey Cena netto: Cena brutto:
Helios White Cena netto: Cena brutto:
Helios Grey Cena netto: Cena brutto:
Vision Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

FrameLess jest modelem ekranu bez ramek, a jego wyrafinowana estetyka stwarza złudzenie optyczne, doskonale wpasowując się w ściane, na której jest zamontowany.

Powierzchnia projekcyjna ukrywa tylnie ramie ekranu z pola widzenia, co sprawia, że jest ona niezauważalna.

 

Uwagę w tym typie ekranu przyciąga zastosowanie innowacyjnego rozwiązania w wyposażenie specjalnego profilu aluminiowego (108x32 mm), który zapobiega odkształceniom i zapewnia absolutną płaskość ekranu projekcyjnego.

System napinaczy jest kluczowym czynnikiem podczas projekcji, dlatego wdrożony został system montażu przy pomocy metalowych sprężyn, które utrzymują naprężenie materiału projekcyjnego przez długi czas, co pozwala na uniknięcie jej pofalowania.

 

FrameLess idealnie nadaje się zarówno do instalacji domowych - gdzie szerokość zazwyczaj wynosi do 4 m jak i dla środowisk profesjonalnych, takich jak hotele, spotkania biznesowe czy sale konferencyjne, w których wymagana jest szerokość do 6 m. Ekran jest dostępny ze wszystkimi powierzchniami do projekcji przedniej, wyposażony w zestaw do montażu magnetycznego dla instalacji podtynkowej.

 

Dostępne powierzchnie projekcyjne: VisionWhite, VisionWhitePro, ReferenceWhite, ReferenceGrey, Helios White, Helios Grey, VisionAcoustik, VisionMacroAcoustik
Dostępne formaty: 1.00, 1.33, 1.60, 1.78, 2.35, 2.37, 2.40
Szerokość: od 3 do 7 m

 


Zobacz także inne produkty

Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 900x505 cm (16:9) Cena brutto: 4903.90 PLN
Ekran ramowy Adeo FrameLess Curved 250x140 cm (16:9) Cena brutto: 4010.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 500x375 cm (4:3) Cena brutto: 2577.35 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Rear Elastic Bands 184x104 cm (16:9) Cena brutto: 1569.00 PLN
Ekran ramowy Adeo Prestige 200x112 cm (16:9) Cena brutto: 2740.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.