Ekran elektryczny Adeo wielkoformatowy Alumid 450x338 cm format 4:3

Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Reference White Cena netto: Cena brutto:
Reference Grey Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear Cena netto: Cena brutto:
Vision Rear DB Cena netto: Cena brutto:
Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Aby nadążać za potrzebami rynku i klientów, firma Adeo Screen opracowała własny projekt wysokiej jakości ekranu przeznaczonego do instalacji w salach konferencyjnych, widowiskowych, aulach.

Jest to także ekran bardzo chętnie wybierany i zamawiany przez najbardziej wymagających klientów - ze względu na bardzo dobry stosunek jakość/cena.

Konstrukcja tego ekranu bazuje na aluminiowej rurze o dużej wytrzymałości i odpowiedniej średnicy (co ma niebagatelne znaczenie przy ekranach dużego formatu) oraz z silnika elektrycznego z momentem obrotowym dopasowanym do rozwijania i zwijania dużej powierzchni materiału projekcyjnego. Taki mechanizm zwijania materiału (charakteryzującego się większą grubością) zapewnia idealnie płaską płaszczyznę, nawet jeśli rozmiary ekranu są znaczne.

Ekran Alumid wyposażony jest w łatwy w instalacji system do ściany lub sufitu, oferując tym samym proces instalacji zaoszczędzający czas.

 


Ekrany Alumid dostępne są w formatach 4:3, 16:10, 1:1, 16:9 i 21:9. Mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia.

 

Ekran posiada certyfikat CE oraz certyfikat trudnopalności M1/M2.

 

Możliwość montażu:

Ścienna lub sufitowa - elementy montażowe do obu typów instalacji w komplecie.


Możliwości personalizacji - PSS (Personal Screen System).

PSS to system umożliwiający personalizację ekranów zgodnie ze specyficznymi oczekiwaniami klientów.


Rodzaje powierzchni projekcyjnych:

Vision White, Vision White Pro, Reference White, Reference Grey, Vision Rear, Vision Rear DB, Vision Macro Acoustik, Vision Acoustik


Standardowa:
VisionWhite (biała) - uniwersalna, polecana dla sektora edukacyjnego, biznesu


Opcjonalne:
VisionWhitePro (grubsza, biała z czarnym tyłem) - bardziej odporna od standardowej, polecana również, gdy za ekranem znajduje się źródło światła
VisionRear (przeźroczysta) - używana w projekcji tylnej
VisionGrey (szara) - zwiększa kontrast, idealna dla użytkowników kina domowego.
VisionAcoustik (dziurkowana) - przepuszcza dźwięk, polecana gdy za ekranem znajduje się źródło dźwięku

Strona montażu silnika w kasecie:
Prawa lub lewa (standardowo prawa)

Sposób wysuwu ekranu:
Przedni lub tylny (standardowo tylny)

 

Sterowanie bezprzewodowe: (dostępne jako opcja)
- radiowe
- radiowe zintegrowane z silnikiem (w tym przypadku brak przewodowego sterowania naściennego)
- irda (podczerwień)

Gwarancja:

- 24 miesiące na ekran, 60 miesięcy na silnik

 


Mogą Cię również zainteresować

Bezprzewodowy odbiornik radiowy Adeo z możliwością sterowania z projektora (+12 Volt)
Bezprzewodowy odbiornik radiowy Adeo z możliwością sterowania z projektora (+12 Volt)
Cena brutto: 475.00 PLN
Odbiornik IRDA
Odbiornik IRDA
Cena brutto: 820.00 PLN
Wbudowane bezprzewodowe sterowanie radiowe Adeo - komplet (pilot + odbiornik)
Wbudowane bezprzewodowe sterowanie radiowe Adeo - komplet (pilot + odbiornik)
Cena brutto: 1029.00 PLN
Pilot do ekranu Adeo
Pilot do ekranu Adeo
Cena brutto: 230.00 PLN
Pilot IRDA
Pilot IRDA
Cena brutto: 297.00 PLN

Zobacz także inne produkty

Ekran elektryczny z napinaczami Adeo Tensio Basic 200x85 cm (21:9) Cena brutto: 3720.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Basic 500x312 cm format 16:10 Cena brutto: 6490.00 PLN
Bezprzewodowy odbiornik radiowy Nice z możliwością sterowania z projektora +12V wersja RS232 - do 22 ekranów jednocześnie Cena brutto: 1676.00 PLN
Ekran do zabudowy z napinaczami Adeo InSuperior 450x191 cm (21:9) Cena brutto: 11900.00 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Rear Buttons 234x146 cm (16:10) Cena brutto: 1895.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.