Ekran elektryczny Adeo do zabudowy Max Inceel Tensio 568x241 cm format 21:9

Dostępne warianty:
Vision White Cena netto: Cena brutto:
Vision White BE Cena netto: Cena brutto:
Vision White BT Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BE Cena netto: Cena brutto:
Vision Acoustik BT Cena netto: Cena brutto:
Vision Macro Acoustik Cena netto: Cena brutto:

Nowość w ofercie Adeo Screen. Linia wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona do zabudowy sufitowej, dedykowana do profesjonalnych instalacji AV. Firma Adeo Screen opracowała własny projekt najwyższej jakości ekranu przeznaczonego do instalacji wszędzie tam, gdzie klient oczekuje całkowitego ukrycia ekranu w suficie. Technologia zastosowana w Max Inceel pozwala na osiągnięcie imponującego rozmiaru ekranu do 7 metrów szerokości w wersji bez czarnych ramek przy formatach 16:9, 16:10 oraz 21:9. Czarne ramki dostępne są w wersji tensio. Aby sprostać potrzebom różnego rodzaju instalacji, Max Inceel został wyposażony w dwa rodzaje mocowań.

 

System montażu w suficie podwieszanym umożliwiający instalację ekranu po zamknięciu sufitu podwieszanego, we wcześniej wykonanym i wykończonym otworze instalacyjnym.

 

Ekrany Max Inceel dostępne są w formatach 4:3, 16:10, 16:9 i 21:9. Mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia.

 

Wersja BE: Czarna ramka, szerokość 5cm.

Górny czarny pas: opcjonalnie, długość do 20 cm (tylko dla wersji BE) - odpowiednia długość jako opcja.

 

Możliwość personalizacji - PSS (Personal Screen System).

PSS to system umożliwiający personalizację ekranów zgodnie ze specyficznymi oczekiwaniami klientów.


Sterowanie: elektryczne naścienne w komplecie.

 

Powierzchnie projekcyjne: (opis w załączniku)

Vision White, Vision Acoustik / Vision Macro Acoustik

Możliwość montażu: sufitowa - elementy montażowe do instalacji w komplecie.

Kolor obudowy ekranu: biały, czarny (standardowo biały), dowolny kolor z palety RAL za dopłatą

 

Kaseta: wykonana w całości w aluminium.

 

Sterowanie bezprzewodowe: (dostępne jako opcja)
- radiowe
- radiowe zintegrowane z silnikiem (w tym przypadku brak przewodowego sterowania naściennego)
- irda (podczerwień)

Gwarancja: 24 miesiące na powierzchnię projekcyjną, 24 miesiące na silnik.


Zobacz także inne produkty

Ekran Adeo Round dł. 700cm wys. do 190cm Cena brutto: 13587.81 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Front Buttons 334x209 cm (16:10) Cena brutto: 2589.00 PLN
Ekran Adeo Cinema 1300x541cm (2,40:1) Cena brutto: 37059.90 PLN
Ekran ramowy Adeo Prestige 300x188 cm (16:10) Cena brutto: 3750.00 PLN
Ekran Adeo Cinema Curved 700x295cm (2,37:1) Cena brutto: 26492.97 PLN
Katalog ekranów Adeo
Katalog powierzchni materiałów projekcyjnych Adeo

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen jest producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych przeznaczona dla wszystkich typów klientów - do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferencyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Wśród ekranów elektrycznych przeznaczonych na rynek profesjonalny możemy znaleźć ekrany do montażu ścienno sufitowego z serii Professional z napinaczami i bez. Ekran ten występuje również w wersji rozwijanej ręcznie- Winch Professional. Wśród modeli wielkoformatowych producent proponuje ekrany z serii Alumid i Max One. Oba modele mogą być wyprodukowane z napinaczami lub bez. Oprócz ekranów do montażu ścienno sufitowego Adeo produkuje również modele do zabudowy sufitowej i są to Inceel oraz Max Iceel. Oba modele mogę być wyposażone w napinacze. W ofercie Adeo znajdują się również ekrany ramowe. Są to modele z serii Framepro. Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości powierzchniami do projekcji przedniej lub tylnej. Ekrany mogę być wyprodukowane w różnych formatach 4:3, 16:10, 16:9, 1:1. Mogą być wyposażone w czarna ramkę oraz w czarny górny top.

W segmencie kina domowego Adeo konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. W ofercie ekranów elektrycznych przeznaczonych do montażu ścienno sufitowego producent oferuje ekran z serii Elegance. Ekrany te mogą być wyprodukowany z napinaczami lub bez oraz występują w wersji ręcznej – Winch Elegance. Wśród modeli do zabudowy sufitowej znajdziemy modele Inceel oraz Max Inceel. Warto tu również wspomnieć o dwóch innowacyjnych modelach ekranów Adeo - Onsuperior oraz Insuperior. Oba modele ekranów są wyposażone w specjalny system napinaczy oraz charakteryzują się możliwością wykonania ekranu z wysokim górnym topem do 140 cm. Wśród modeli ekranów do kina domowego w ofercie Adeo znajdziemy również ekrany ramowe z serii Plano, Prestige, Frameles, Cinema. W ekranach do kina domowego możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne, począwszy od białej powierzchnie Reference White, poprzez szare powierzchnie Reference Grey, Ambient Grey oraz powierzchnie perforowane VisionAcoustik.