Dystansownik do ekranów Adeo

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
200 mm Cena netto: Cena brutto:
360 mm Cena netto: Cena brutto:
440 mm Cena netto: Cena brutto:
520 mm Cena netto: Cena brutto:
600 mm Cena netto: Cena brutto:

Dystansownik do ekranów umożliwiające odsunięcie kaset od ściany lub sufitu, gdzie standardowa instalacja nie jest możliwa. Parametry dostępnych dystansów:

 

  • 20 cm - udźwig 150 kg
  • 36 cm - udźwig do 100kg
  • 44 cm udźwig do 80 kg
  • 52 cm - udźwig do 70 kg
  • 60 cm - udźwig do 50 kg

 

Dopuszczalne obciążenie i wymiary dotyczą pojedynczego dystansownika. Użycie wiekszej ilości dystansowników umożliwia montaż cieższycj ekranów.


Zobacz także inne produkty

Ekran wielkoformatowy z napinaczami Adeo Tensio MaxOne 464x290 cm (16:10) Cena brutto: 11910.00 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Eyelet 1000x561 cm (16:9) Cena brutto: 6642.40 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 600x375 cm (16:10) Cena brutto: 3385.80 PLN
Powierzchnia projekcyjna szybkiego montażu Adeo Easy 450x281 cm (16:10) Cena brutto: 2487.10 PLN
Ekran ramowy Adeo FrameLess Curved 400x170 cm (21:9) Cena brutto: 5500.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.