Dodatkowa górna czarna ramka do ekranu Adeo Alumid

Producent: Adeo Screen
Dostępne warianty:
400cm/4:3/5-20cm Cena netto: Cena brutto:
400cm/4:3/25-40cm Cena netto: Cena brutto:
400cm/4:3/45-60cm Cena netto: Cena brutto:

Dodatkowa górna czarna ramka do ekranu elektrycznego Alumid. Cena uzależniona od rozmiaru ekranu i wielkości górnej czarnej ramki.

Warianty cenowe podane według schematu:

Szerokość powierzchni roboczej ekranu bez ramek/Format ekranu/Wielkość dodatkowej czarnej ramki

Np. 400cm/4:3/5-20cm oznacza, że ekranie o szerokości 400cm, formacie 4:3, dodatkowa czarna górna ramka wielkości od 5 do 20cm kosztuje 403 zł brutto.


Zobacz także inne produkty

Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Elegance 190x107 cm lub 180x101 cm (wersja BE) format 16:9 Cena brutto: 1630.00 PLN
Ekran ramowy Adeo FramePro Front Buttons 384x163 cm (21:9) Cena brutto: 2725.00 PLN
Ekran ręcznie rozwijany Adeo Winch Professional 393x168 cm format 21:9 Cena brutto: 2750.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Basic 250x140 cm format 16:9 Cena brutto: 2145.00 PLN
Ekran elektryczny Adeo Professional 243x183 cm lub 233x175 cm (wersja BE) format 4:3 Cena brutto: 2570.00 PLN

Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.