Akcja Multimedia w szkole - ekrany, tablice, projektory i wizualizery
23.10.2012

Akcja Multimedia w szkole - ekrany, tablice, projektory i wizualizery

Współczesna, nowoczesna i przyjazna szkoła jest miejscem, w którym wykorzystywane są projektory, tablice interaktywne, interaktywne oprogramowania, wizualizery oraz wiele innych produktów.

Kolejna część akcji jaką jest Multimedia w Szkole, tak jak jej poprzednie odsłony, dotyczy sprzętów multimedialnych i skupia się na tych właśnie rozwiązaniach. Dzięki pomocy tych produktów, można pokazać zarówno obiekty i zjawiska odległe w czasie i przestrzeni, jak i współczesne, ale niedostępne w bezpośredniej obserwacji, daje to możliwości, których wykorzystanie, pozwala na zdobywanie lepszych efektów w procesie nauczania czy rozwijanie pasji i zainteresowań.

Zapraszamy do zapoznania się z promocyjnymi cenami. To ostatnia szansa, aby przed końcem roku kupić sprzęt w tak atrakcyjnych cenach.Projektor Casio M240 (technologia bez lampowa diody LED, 1280x800
gwarancja 3 lata na pojektor / 5 lat lub 10.000h na źródło światła
l
Projektor krótkoogniskowy Panasonic TW230
(technologia LCD, 1280x800)
gwarancja 3 lata na projektor / 6 miesięcy (max. 500 godzin) na lampę

Projektor ultra krótkoogniskowy Panasonic CX200 (technologia DLP, 1024x768)

Tablica interaktywna QOMO QWB200 BW
(technologia podczerwieni, pisane przez

Tablica interaktywna QOMO QWB200 EM-DP
(technologia elektromagnetyczna, pisanie za pomocą specjalnych markerów przez dwóch użytkowników jednocześnie, powierzchnia robocza 82 cale)

Tablica interaktywna CTouch (pracuje bez projektora, rodzielczośc Full HD, dostępne wymiary od 46’’ do 82 cali, dołączone jest oprogramowanie RM Easiteach z licencją na 5 stanowisk)


cyfrowa szkola casio vivitek


Wizualizer Lumens DC 120 + Przystawka DC-A11

Gwarancja 5 lat

Wizualizer Aver F30 (następca popularnego Aver CP135)

Gwarancja 5 lat

Wizualizer F50 (rozdzielczość Full HD)
Gwarancja 5 lat

Oprogramowanie EDIBA PREMIUM (przedszkole, szkoła podstawowa, teacher’s magazine, edukacja wczesno szkolna,  ponad 280 zadań, aktualizacja co miesiąc)

Oprogramowanie RM EasiTeach (możliwość wykupienia kilku licencji np. dla 5, 10 użytkowników
Przekształcenie tekstu w mowę, najnowszy produkt na rynku)Promocja ważna od 1.10.2012 do 31.12.2012r. lub do wyczerpania zapasów.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Zapoznaj się z poradnikiem : "Jak wybrać ekran projekcyjny ?"

Adeo Screen oferuje szeroki asortyment produktów zaprojektowanych i opracowanych, aby spełniać wymagania rynku profesjonalnego oraz klientów korporacyjnych: elektryczne ekrany rozwijane z napinaczami (Tensio Motorized), elektryczne ekrany rozwijane (Motorized), ekrany ręcznie rozwijane systemem korbowym (Winch), ekrany elektryczne dużego formatu tj. o szerokości 500,600cm (Alumax), stacjonarne ekrany ramowe (Frame), ekrany ramowe (Folder) oraz ekrany ręcznie rozwijane (Cyber). Wszystkie powyższe ekrany projekcyjne dostępne są z wysokiej jakości materiałami do powierzchni przedniej lub tylnej. Rynek profesjonalny wymaga ekranów do różnych zastosowań, od typowych instalacji AV oraz edukacyjnych do szerszych i większych instalacji (sale spotkań, sale konferencyjne, aule). Adeo Screen dostarcza odpowiednich produktów do różnego typu zastosowań dzięki systemowi PSS, który pozwala otrzymać ekrany w formacie zarówno 4:3 (najbardziej popularne zarówno w instalacjach AV jak i edukacji) jak i 1:1 (do zastosowania w edukacji).

Sektor kina domowego (home theatre) charakteryzuje się wysoką dynamiką i reprezentuje wyzwanie na przyszłość. Ekrany Adeo dla tego segmentu rynku konkurują z najlepszymi producentami ekranów na poziomie międzynarodowym i jednocześnie oferują cechy wyróżniające, które są ważne, aby utrzymać zaufanie klientów. Klienci końcowi i osoby prywatne zazwyczaj zwracają dużą uwagę na koncepcję "value for money", ponieważ wydają swoje własne pieniądze. Aby sprostać tym ważnym wymaganiom (value for money) Adeo Screen oferuje serię elektrycznych i stacjonarnych ekranów ramowych o formacie 16:9, dostępnych także ze specyficznymi materiałami projekcyjnymi dopasowanymi do zastosowań home theater (takim jak VisionGrey - powierzchnia hi-contrast lub VisionAcoustik - materiał z mikroperforacją), dostępnych także z czarnymi ramkami i ze specjalnym dodatkowym górnym czarnym pasem (tylko dla ekranów elektrycznych) i ze specjalnymi cechami technicznymi. Adeo Screen oferuje dwa specjalne modele ekranów: ekrany stacjonarne ramowe Plano z profilami pokrytymi czarnym matowym aksamitem (dzięki specjalnemu procesowi, który wykorzystuje pole elektromagnetyczne do prawidłowego przyklejenia aksamitu do aluminiowych profili), lub malowane farbą proszkową: jest to bardzo modny i elegancki produkt, który pozwala otrzymać bardzo wysoki kontrast obrazu. Ekrany elektryczne Tensio posiadają z kolei innowacyjny, autorski system napinania, który pozwala zawsze utrzymać idealną płaskość materiału projekcyjnego, nawet w przypadku ekranów z dodatkowym czarnym topem o wyskości 100cm. Ten uznany model reprezentuje prawdziwe dzieło sztuki wśród produktów dedykowanych do kina domowego.